fbpx Hvězdná semínka neboli Starseed: Proč přišla, co jejich úkol, jaké tu mají výzvy? - Šamanka z města

Hvězdná semínka neboli Starseed: Proč přišla, co jejich úkol, jaké tu mají výzvy?

Kdo jsou bytosti, které se rozhodly přispěchat pomoci lidstvu a planetě Zemi? Jaké jsou jejich schopnosti a s čím se tu musí vyrovnat? O tom je další příspěvek na téma hvězdných semínek a starseed. Mám k tématu blízko, protože mě tyto bytosti vyhledávají v rámci praxe a společně se pouštíme do léčení a uvolňování potenciálu a darů.

Projekt Starseed

V srpnu 1945 shodily USA dvě atomové bomby. Na výbuchy a pozdější následky zemřelo více než 230 000 lidí. Lidstvo se blížilo k další katastrofě a vypadalo, že dojde k opětovnému zničení Země tak, jak v případech minulých zmizelých civilizací.

Situace otřásla i mimozemskými bytostmi a všemi galaktickými ochrannými složkami. Nicméně bylo potřeba dodržovat zákony o nevměšování, tak jak tedy tyto bytosti mohly pomoci, když neměly povolení aktivně vystoupit?

hvězdná semínka
hvězdná semínka
hvězdná semínka

Odpovědí byla tzv. hvězdná semínka, jak se v překladu říká starseed. Tyto vesmírné duše přijaly smluvní dohody a dobrovolně přispěchaly na pomoc Zemi. A to tím, že se inkarnovaly do lidských těl. Tyto bytosti už měly jiné vibrační nastavení, neměly karmické zatížení a pomáhaly Zemi zevnitř, svou přítomností a energií.

Mnoho těchto duší nikdy žádné hmotné tělo nemělo a navíc při vstupu sem ztratily okamžitě paměť. Neví nic o své minulosti, schopnostech a historii. Čekal je velký šok, chaos, tíže, hmota, těžké energie. Těžce se adaptují na nové podmínky a zvláště první vlna těchto dobrovolníků měla nejtěžší práci.

Jací jsou?

Toto jsou základní „příznaky“ hvězdných semínek

hvězdná semínka
hvězdná semínka
hvězdná semínka

Jak planetě a lidstvu pomáhají?

Léčení

Na začátku mojí šamanské praxe jsem netušila, že zrovna mě si začnou tyto bytosti vybírat k léčení. A to ještě než jsem vůbec věděla, že nějaká hvězdná semínka existují.

Při léčení se soustředím hlavně na ubezpečení duše, že sem patří, přišla dobrovolně a není tu omylem. Má svůj plán.

Podíváme se na různé dary duše a jak je daná duše zvyklá pracovat, co v minulosti prováděla. Díky tomu si „semínko“ bude samo se sebou připadat víc „doma“.

Obvykle se podíváme i na dětství, kdy byla duše vystavena největším šokům a traumatům. Se spojenci provádíme energetické léčení a návraty ztracených částí duší. Často se dostáváme do momentů, před narozením nebo těsně po něm.

Cítíte, že tahle péče je to, co nyní potřebujete? Napište mi na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a podíváme se na to!

hvězdná semínka
hvězdná semínka

Rozsáhlejší zdroje a informace najdete zde:

Kniha

Tři vlny dobrovolníků a Nová Země – 1. díl a 2. díl: Dolores Cannon

YouTube

Přiznaky transformace: Mimozemské intervence na Zemi – minulost i současnost

Příznaky transformace: Mimozemské intervence na Zemi – 2. část

Indigový zpravodaj: Hvězdná setba – Světelní pracovníci a nové duše. (Téma začíná zhruba po 1 hodině pořadu.)

Indigový zpravodaj: Ztracené dějiny našich předků a jejich hvězdný původ

Indigový zpravodaj: Mimozemské kořeny prastarých civilizací


Kategorie: Duše a my

Publikováno: 11:03 7. 2. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog