fbpx Kdo jsou moje klientky a klienti a proč si mě vybírají? - Šamanka z města

Kdo jsou moje klientky a klienti a proč si mě vybírají?

Po roce podnikání bilancuji a hodnotím, kdo ke mně nejvíc chodí a pro koho jsou mé služby zajímavé. Měla jsem takovou svou cílovku – mladé ženy, které zjišťují, že se necítí dobře v situaci, ve které se nacházejí. Někdo jako já před deseti lety. Nespokojenost v práci, se stylem života, milostným životem. Hledala jsem cestu z té nespokojenosti ven a velmi pomalu si nalézala cestu do duchovního světa. Chtěla jsem být někým, kdo podobným ženám otevře dveře dříve, aby si nemusely cestu hledat tak složitě a zdlouhavě. Což je něco, co chci samozřejmě dál dělat.

Byla jsem ale překvapená, když mi došlo, kdo mě ve skutečnosti nejčastěji navštěvuje – mám to štěstí, že si mě vybírají citlivé duše andělského původu. Takové, co už vnímají jemně hmotný svět, mají otevřené dary a jsou velmi citlivé k sobě i okolí. Takové duše těžce nesou hádky, agresi, nespravedlnost. Duše, co byly v minulých životech často potrestány, když se postavily do vlastní síly a ukázaly svoje dary, a proto se je teď snaží zakrývat. Duše, které jsou propojeny s ostatními, empati, co cítí zátěže a strachy jiných a stahují si je na sebe. Je pro ně těžké si nastavit vlastní hranice, protože tu chtějí být pro všechny. Často se na úkor ostatních nechají „vyždímat“ protože v sobě mají program, že tak je dobře. Často jsou to lidé, kteří se na Zemi necítí dobře, nemají pocit, že jejich domovem a vlastně pořádně neví, co tu dělají.

A říkala jsem si, proč takové duše chodí zrovna ke mně? Většina mých klientek (i klientů) opravdu vypadá jako anděl v lidském obalu. Umím si je představit v harmonických světech jemných sfér, vysokých vibrací, nadpozemsky nádherné hudby a inteligentních krystalů. A většina takových duší má opravdu původ v takových světech.

Naproti tomu já jsem zemitá, moje duše si pamatuje svět ohňů, velkých zvířat, svět bez jazyka a písma. Můj domov duše je plný divokého života, objevování. I během šamanských cest prociťuji celým tělem a přijímám tak informace. Když si představíte čakry, tak můj svět symbolizuje ty od srdeční směrem dolů. Přežití, hledání síly, nebát se projevit. A tak není divu, že jsem pro citlivé duše dobrým průvodcem. Projdu si s nimi místa, na které by se sami báli, a ponořím se do míst, které si ani nedokážou představit, že by dokázaly překonat nebo naopak takové síly dosáhnout. Jsem pro ně někdo, kdo se ponoří do bahna, aby s nimi našel zapomenuté poklady.  

Tím nechci říct, že tyto citlivé duše nemají žádnou sílu, akorát si jí často nechtějí připustit. Pokud jste se v popisu našli a chcete se na své cestě posunout, budu ráda, když se mi ozvete. A nemyslete, i já pak ocením energii z vyšších sfér.


Kategorie: Více o mně

Publikováno: 10:15 14. 2. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog