fbpx Energie a vibrace jména - Šamanka z města

Energie a vibrace jména

Vždycky jsem se pobaveně smála lidem, co vstoupí do duchovního života a mají potřebu se přejmenovat. Ariana Nebeská. Šárka Bwuame Nováková. Rhea Dominika Mamba, apod. A tak se Vesmír přirozeně rozhodl, že mi nachystá podobnou lekci. Samozřejmě jsem se těmhle lidem smála, protože jsem tohle téma sama řešila a nechtěla si to moc přiznat. Aby mě někdo nepovažoval za pozéra.

Se svým jménem a příjmením nejsem tak sžitá. Prostě jsem to brala jako své označení. Maminka mě původně chtěla pojmenovat „Aurora“, ale pak se bála, aby mi ostatní neprznili jméno. A tak jsem Martina. Všechny snahy o hledání jiného jména jsem dala stranou, dokud nepřišel správný čas je řešit více.

 Nějakou dobu zpátky jsme s přítelem žili v Nepálu. Chodila jsem na tam k jednomu jogínovi na lekce a nechala si od něj udělat i astro výklad. Podle něj má mé jméno začínat na „Gi-„, aby byl naplno využit můj energetický potenciál, co se jména týče. Jako první mě napadla Gita. Hned, bez váhání. Pak jsem si začala vymýšlet vznešeněji znějící jména, třeba Gilantra nebo Ginevéz. (Přítel se mi vysmál, že to přeci nejsem já.) Gita mi ale dál zůstávala v hlavě a jméno už pracovalo.

Kathmandu
V Kathmandu

 Když jsem přišla domu, zpátky do Prahy, říkala jsem historku mámě. Když jsem vyslovila slabiku Gi- máma mě hned doplnila a řekla: „Gita, Gitka.“ Tak jsem na ní vykuleně koukala, jak to ví. Margita bylo jméno mojí prababičky, ale všichni jí říkali Gita.

Začala jsem Gitu používat při setkání s ženami našeho Kruhu, kde jsem si na sílu jména pomalu zvykala. Asi po roce a půl se jméno upevnilo s použitím mé „babičkovské“ energie a síly při šamanském léčení. Takže, už si srandu z ostatních nedělám, protože sama cítím, jak vás jiné jméno může nakopnout, lépe charakterizovat a přidat sílu předků.

Jméno se může stát vaším dalším spojencem a dodat vám sílu na vaší další cestě. Hlavně, co se týče vašeho tvoření a práci na autentičnosti. Častokrát vídám, že lidé si jména mění, si přidávají další. Podle toho, jakou energii na svých dalších potřebují.

Pokud i vy cítíte, že potřebujete jiné jméno tak radím jediné-dejte tomu čas. Nalaďte se na něj, nechte si poradit od vašich silových zvířat či dalších průvodců. Nechte ho rezonovat v těle, vychutnávejte si ho.

Za nádherný obrázek v úvodu děkuji talentované umělkyni Laura Pau – Healing Vegan Art.  

Martina Gita


Kategorie: Práce se spojenci, Více o mně

Publikováno: 9:18 25. 1. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog