fbpx Práce s předky - Šamanka z města

Práce s předky

Při představě práce s předky a jejich odkazy vstávají kdekomu vlasy hrůzou. Naučili jsme se vnímat pouze to negativní, co nám naše rodové linie zanechaly, a máme pocit, že musíme vyřešit problémy za všechny.

Co se ale na práci s předky podívat i z jiného úhlu pohledu? Naši předci na nás nehodili jenom to těžké, co máme vyřešit. Nejsou to jenom problémy a zátěže, které jsou spojeny s prací s předky.

Předci pro nás mají i dary, sílu, léčení a informace.

Práce s nimi je vždy obohacující. Může nás posílit, vrátit nám energii, která během generací z rodu odešla, ale přesto zůstává v předcích, kteří vám ji nyní chtějí předat.

Pojďme pomocí šamanských cest nahlédnout do síly rodu a propojit se s tím, co je naše. Předci chtějí pomáhat, jste pro ně jejich prioritou, jejich odkazem žijícím ve hmotě.

Na jaké šamanské cesty společně vyrazíme?

Kdy: 1. 4. 2023

Kde? Praha, Hostivař

Cena: 1200,-

Délka: cca 7 hodin, začínáme v 10:00

V případě zájmu o místo na setkání mi prosím napište na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a ráda vám pošlu pozvánku s bližšími informacemi.

Obsazenost: 0/5

Upozornění: Seminář je spíše vhodnější pro ty, kteří už umí přijímat informace z (vedených) meditací, vizualizací a šamanských cest. Pokud cítíte, že takové napojení zatím nemáte, vyzkoušejte seminář propojení s duchovním průvodcem, kde se všechno naučíte.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog