fbpx Práce s předky - Šamanka z města

Práce s předky

Při představě práce s předky a jejich odkazy vstávají kdekomu vlasy hrůzou. Naučili jsme se vnímat pouze to negativní, co nám naše rodové linie zanechaly, a máme pocit, že musíme vyřešit problémy za všechny.

Co se ale na práci s předky podívat i z jiného úhlu pohledu? Naši předci na nás nehodili jenom to těžké, co máme vyřešit. Nejsou to jenom problémy a zátěže, které jsou spojeny s prací s předky.

Předci pro nás mají i dary, sílu, léčení a informace.

Práce s nimi je vždy obohacující. Může nás posílit, vrátit nám energii, která během generací z rodu odešla, ale přesto zůstává v předcích, kteří vám ji nyní chtějí předat.

Pojďme pomocí šamanských cest nahlédnout do síly rodu a propojit se s tím, co je naše. Předci chtějí pomáhat, jste pro ně jejich prioritou, jejich odkazem žijícím ve hmotě.

Na jaké šamanské cesty společně vyrazíme?

Kdy: 1. 4. 2023

Kde? Praha, Hostivař

Cena: 1200,-

Délka: cca 7 hodin, začínáme v 10:00

V případě zájmu o místo na setkání mi prosím napište na email konzultace@samanka-z-mesta.cz a ráda vám pošlu pozvánku s bližšími informacemi.

Obsazenost: 0/5

Upozornění: Seminář je spíše vhodnější pro ty, kteří už umí přijímat informace z (vedených) meditací, vizualizací a šamanských cest. Pokud cítíte, že takové napojení zatím nemáte, vyzkoušejte seminář propojení s duchovním průvodcem, kde se všechno naučíte.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog