fbpx Ježíš a šamanismus - jde to vůbec dohromady? - Šamanka z města

Ježíš a šamanismus – jde to vůbec dohromady?

Někdy se ve svých příspěvcích zmiňuji o andělech, Ježíšovi, nebo Panně Marii. Obvykle mi pak přistane pár dotazů, jak se tyhle světelné bytosti můžou objevit u mě. Proč s nimi pracuji, když jsou přece produktem toho „ošklivého“ křesťanství.

Předně-nejsem fanda náboženství a už vůbec ne církve. Jenomže tyto bytosti jsou zcela odproštěny od balastu, který se s církví a náboženstvím spojuje. Prostě sem zkrátka přišly, protože to doba žádala. Jsou to vysoké duše a dobře věděly, co proč se inkarnují a jaký je tady jejich job. To, že později došlo k jejich zneužití, je věc jiná. Je důležité se soustředit na jádro toho, co nám tady předávají a jaká obrovská energie za nimi stojí. A proto jsem ráda, že mě čas od času poctí svou návštěvou i během mých léčení.

Ježíš přichází na léčení

Když za mnou poprvé dorazil Ježíš (teď jak to píšu, si připadám jako někdo na setkání Anonymních alkoholiků, kdo vypráví, proč a jak otočil svůj život o 180 stupňů) tak jsem cítila opravdu neskutečnou nádhernou přijímající a dobrotivou energii. Byla to fakt nádhera a ještě po odchodu klienta jsem také „svítila“ několik hodin a nemohla jsem usnout. Byla to opravdu síla, takže věřím, že setkání s touto energií může opravdu změnit lidem život. Zcela upřímně tomu věřím, a když slyším různé příběhy transformace, už mi to nezní jako klišé.

Cool týpek

Ježíš jako světelná bytost v Jižní Americe

Vztah Ježíše a katolické církve krásně ukazuje příběh, který jsem slyšela na YT kanále Petra Chobota. Bohužel se mi ho zpětně nepodařilo dohledat, takže budu parafrázovat. Šlo o to, že po rozhovorech s indiány z Amazonie se ukázalo, že několik kmenů Ježíš navštívil, aby je varoval. Indiáni ho popsali jako „světelnou bytost, která přišla po vodě a představila se jako Christo.“

 Tato bytost je varovala, že jejich kmen brzy navštíví sám ďábel, který zneužije jeho jméno. Radil Indiánům ďábla vyhnat, nebo se přesunout hlouběji do pralesa. A do dvou týdnů přišli misionáři. Ti jsou obvykle takovým předstupněm zaměstnanců z těžařských společností a mají za úkol komunitu rozložit.

Najednou zní Ježíš jako docela cool chlápek, co?

A o dalších bytostech zase příště. Chcete se také setkat s různými světelnými bytostmi, které vám chtějí pomoci na vaší cestě? Přijďte na můj seminář o spojencích, nebo se objednejte na individuální sezení. Těším se na vás!


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 8:50 16. 5. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog