fbpx Co když vás duchové roztrhají na kusy aneb ne všechny šamanské cesty jsou příjemné - Šamanka z města

Co když vás duchové roztrhají na kusy aneb ne všechny šamanské cesty jsou příjemné

Ne každá šamanská cesta nebo meditace je příjemná. Někdy se dozvíte náročné informace, jindy se otevře nové téma, které si máte léčit. A někdy vás duchové roztrhají na kusy. Nedávné sezení s klientem mi připomnělo tuto léčivou metodu a chci se s vámi o ni podělit. Protože kdo ji zažije, a neví, o co jde, si může odnést rozporuplné pocity. Pojďme to uvést na pravou míru.

šamanské léčení
Klient dostal VIP servis se vším všudy.

Iniciace roztrháním

Tomuto to jevu se říká iniciace roztrháním. Duchové vám úplně zničí tělo, aby ho posléze mohli vyléčené poskládat dohromady. Při tomto šamanském léčení vás rozeberou na co nejmenší částečky. Klienta třeba spálili na popel. Další chuťovky jsou třeba to, že vás vaří a postupně odtrhávají maso, svaly, šlachy, lámou kosti… Taky vás mohou nechat roztrhat zvěří nebo rozsekat na kousíčky. Věřte mi, že duchové jsou v tomhle ohledu velmi kreativní.

To se děje v okamžicích hlubší transformace, nebo v případech, kdy je nutné léčení pořádně od podlahy. Duchové z vás odstraní, extrahují, všechny těžké energie. Všechny vrstvy, které už neslouží. Všechno to, co vás stahuje dolů, kvůli čemu se nemůžete pohnout dál. Je klasický příběh smrti a znovuzrození. Fénix, který se rodí ze svého popela a znovu hrdě vylétá. Poté vás složí dohromady, bez obtěžujících energií. Často také můžete vidět, jak vám léčenou část těla vymění za nějaký krystal, nebo jiný léčivý element, jehož duch vás má do budoucna léčit.

léčení srdce
Na posílení srdce krystal? Proč ne!

I když takový zážitek nedáte celý a nebudete chtít sledovat proces roztrhání, tak se nebojte. K složení dojde tak nebo tak, nemusíte pokračovat v šamanské cestě. Ale pokud to „dokoukáte“ může to být zajímavý proces. K takovému zážitku dochází buď spontánně, vidíte ho ve své praxi nebo ve snu, nebo si o tento druh silného léčení můžete říct svým spojencům.

Měl někdo z vás podobnou zkušenost? Viděli jste svoje roztrhání? Jak jste u toho cítili?


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 12:46 9. 11. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog