fbpx Co když vám šamanská cesta nedává smysl? - Šamanka z města

Co když vám šamanská cesta nedává smysl?

Na některých šamanských cestách vám hned všechno docvakne, tzv. to krásně „chodí“ a sdělení od spojenců rozumíte. Jenomže jsou šamanské cesty (nebo vjemy z vedených meditací), které vám na první navnímání nedávají smysl. Až si říkáte, jestli si z vás spojenci nedělají srandu, nebo vám někdo nedal do jídla houbičky.

Co za tím může být?

1. Dostáváte informace postupně

Vaši průvodci vám nikdy nepředají sdělení, na které nejste plně připraveni. Možná tato, na první pohled nesmyslná, vize byl první částí, abyste se mohli připravit na pokračování. Třeba se právě dostáváte k náročnějšímu tématu, které budete zpracovávat delší dobu.

2. Přijdou vám další synchronicity

Možná jsou pro vás připraveny další synchronicity a indicie v našem světě všední reality. Vy si pouze díky šamanské cestě uvědomíte, na co se máte soustředit, čemu věnovat pozornost.

3. Konkrétní odpověď není důležitá

Častokrát vám na šamanské cestě průvodce nadávají přímo informace, ale snaží se ve vás vyvolat určitý pocit, emoci, navést vás na téměř zapomenutou vzpomínku, naladění… Dostali jste sdělení, které nedává smysl, ale přesto ve vás už NĚCO nastartovalo. I když teď ještě nevíte co, ale ve chvílích, kdy máte pocit, že se nic neděje, se toho děje právě nejvíc.

Nechte tedy mysl odpočívat a vnímejte sdělení srdcem a pocity. Proces už díky klíčovým obrazům, slovům a pocitům započal, byť ho ještě na vědomé úrovni nemusíte vnímat.

Chcete se dozvědět o šamanském léčení více? Můžeme si domluvit individuální sezení, nebo přijďte na nějaký z mých seminářů, budu se těšit!

Velmi podrobně mluvím o průběhu šamanských cest ve svém online semináři Sám sobě šamanem.


Kategorie: Práce se spojenci, S láskou k sobě

Publikováno: 10:09 6. 6. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog