fbpx Síla města - Šamanka z města

Síla města

Toto je první článek z budoucí série o magii města, městském šamanismu a celkově o tématu, který má za cíl zpříjemnit pobyt ve městě. Popsat, co město nabízí po duchovní stránce, jak se spojit s místními duchy, jak zvelebit prostředí okolo sebe. Ve fyzické i spirituální rovině.

Na začátku bych ráda první řádky věnovala síle města. V poslední době a zvlášť v různých duchovních a šamanských kruzích, je město častokrát démonizováno. Z okruhu mnoha lidí slyším, že ve městě, bez přímého napojení na přírodu, nejde plnohodnotně pracovat.

Samozřejmě všichni známe nevýhody města – hluk, těžký vzduch, davy lidí a určité odříznutí od přirozených cyklů. Na druhou stranu město dokáže dát neuvěřitelnou sílu všem, kteří ji potřebují.

Komu město pomáhá?

V minulosti i dnes město vyhledávají lidé, kteří se necítí být spokojeni ve svém rodném místě. A teď nemyslím problémy ekonomického rázu, kdy někdo přes týden pracuje ve městě a pak se vrací domů.

Město bylo vždy vyhledáváno lidmi, kteří se cítili doma nepochopeni. Kteří chtěli přetnout určitý vzorec chování či toxické vztahy v rodině. Město vítá s otevřenou náručí všechny ty, kteří se odlišují a doma místo útěchy najdou výsměch a ponižování.

Ať už jde o odlišnou sexuální orientaci, která je v malých vesnicích stále tabu, nebo splnění si svého snu, který rodina nechápe. Zvláště, když má někdo po mnoho generací nalinkovanou budoucnost v podobě určitého zaměstnání a řemesla a najednou se najde „černá ovce“, která si chce vybrat vlastní osud a toto rodinné žezlo k nepochopení ostatních odmítne. Právě ve městě mohou takoví lidé rozvíjet svůj potenciál, dary a vrátit se ke své síle.

déšť 
individualita

Příběh mojí babičky

V tomto je pro mě velkou inspirací moje babička. Narodila se v malé vesnici, kde nárok na vzdělání měli podle jejích rodičů jenom synové. A tak po základní škole pracovala maximálně v rámci domu a očekávalo se, že se akorát vdá a bude mít děti. Babičku ale nesmírně bavilo šít a chtěla se v této dovednosti rozvíjet víc. A tak s první příležitostí odešla z rodné vsi do Bratislavy, kde se učila a neustále zlepšovala a v rámci tehdejších možností si zařídila život podle svého.

Naši ženskou linii tím nesmírně posunula kupředu, byla inspirací k tomu, co je možné a že sny se mají plnit, i když jste podle ostatních předurčeni k něčemu jinému.

Nalezení rodiny duše

Mnoho lidí, kteří se celý dosavadní život cítili sami, najde svou druhou rodinu ve městě. Setkají se s lidmi podobně smýšlejícími, vyznávajícími stejné hodnoty. Najednou zjistí, že nejsou sami. Což je v mnoha případech velká úleva. To jim dodá sílu pokračovat ve své cestě. Mnoho lidí zjistí, že se mohou posouvat mnohem snáz. Začnou se léčit staré rány, podpora přichází z nečekaných míst a otevírají se nové dary.

Potkáte lidi, u kterých máte pocit, že je znáte celou věčnost. Přátelství je velmi silné a intenzivní i po krátké době. A to nemusíte tyto lidi vídat až tak často. Prostě víte, že jsou.

magie 
relaxace

Najít díky městu sebe sama

Díky městu má člověk více klidu soustředit se sám na sebe. Bez strachu z posměšků a odsouzení může chodit na různá sezení, terapie, rozvíjet koníčky podle svého gusta. Co je na vesnicích častokrát považováno za zbytečné, divné a hodné ostudy, je ve městě podporováno. Ve městě už tolik neplatí hlášky typu „co tomu řeknou lidi?“ Protože řekněme si upřímně, ve městě se lidé o ostatní tak nezajímají. V mnoha ohledech to může být negativní, ale v tomto případě to má pozitivní účinek.

Plášť anonymity poskytuje v některých případech ochranu a díky němu se můžeme soustředit na to, co je podstatné pro nás a ne pro ostatní. Díky takovému plášti se můžeme ponořit do sebe, řešit záležitosti tíživé pro naše srdce, i když ostatní je dosud považovali za malichernosti. Beze strachu z výsměchu, odsouzení a pomluv.

relaxace

Závěrem

Důvodů, proč se lidé uchylují do města a hledají zde sílu je určitě víc. Někdo chce nový začátek, jiný hledá štěstí nebo únik starým. Toto jsou podle mě jedny z nejčastějších důvodů, kdy město ukáže svou sílu. Další témata tohoto okruhu už budou zaměřeny více prakticky.

kouzelné město

Přivítám, pokud se bude text šířit a dostávat dál. Avšak prosím o zachování původního změní, mého autorství a také odkaz na webové stránky samanka-z-mesta.cz

Děkuji, Martina Gita Pašingerová


Kategorie: Síla a magie města

Publikováno: 11:41 25. 6. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog