fbpx Hlasy v zrcadle - Šamanka z města

Hlasy v zrcadle

„Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi…“ ptala se každý den princezna. A ono odpovídalo.

„Nikdy nebudeš tak dobrá jako ostatní.“

„Ani se nesnaž, k ničemu to není.“

„Nemáš talent a nic neumíš.“

Princezna poslouchala hlasy v zrcadle tak dlouho, že začala věřit tomu, co jí namlouvá. Ztotožnila se s tím, co jí říkal někdo jiný. Stala se tím, co jí říkal jiný hlas a ty smutné věty si pořád přehrávala ve své hlavě.

Jednoho dne ležela vyčerpaná na posteli a dívala se do stropu. Vždyť nemá cenu ani vstávat, stejně o ní nikdo nestojí. Pomalu dýchala a sledovala pomalovanou zeď ve svém pokoji. Najednou neslyšela žádné temné myšlenky a zjistila, že může sama ovládat to, co slyší ve své hlavě.

zrcadlo
pohádka
žena
odraz
afirmace
mysl

V ten moment jí došlo, že když může myšlenky pozorovat z povzdálí, tak přeci netvoří její vlastní podstatu. Jsou spíš jako listy ve větru, které proletí hlavou a ona si může vybrat, který list podrží delší dobu, a který úplně pustí.

 Začala se učit své myšlenky pozorovat bez toho, aby si je brala k srdci. Čím víc se uklidňovala, tím více černých myšlenek odcházelo z její hlavy. A pokud se jí do hlavy cpala nějaká nechtěná myšlenka, tak jí dovolila odejít.

„Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi…“ ptala se princezna po nějaké době.  

„Dneska ti to moc sluší.“

„Určitě to zkus, za pokus nic nedáš.“

„Tohle se ti povedlo.“

Autorka: Martina Pašingerová

Inspirace: Video Jaroslava Grűnwalda z kanálu Skutečný život.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog