fbpx Meditace k nalezení místa síly duše - Šamanka z města

Meditace k nalezení místa síly duše

Vítám vás u mé první polovedené meditace k nalezení místa síly vaší duše.

Dostanete se na místo, kde vaše duše bude čerpat takový druh síly, jaký aktuálně potřebuje. Můžete se dostat ke svým předkům, na místa, která ani nebudou připomínat naši planetu. Můžete vidět různé světelné bytosti či slyšet léčivé písně. Můžete vnímat teplo a léčení po těle, různé vibrace. Otevřete se tomuto zážitku naplno.

Na tomto místě můžete dostat i různé dary, které si vezmete s sebou. Ponaučení či rady. Můžete dostat energetické léčení a i různé tipy na léčení, které budete provádět ve své fyzické realitě.

Můžete svou očistu i vidět, budou z vás třeba vylézat různé stíny, černá tekutina, roje hmyzu či klubka hadů. Tak vypadají entity a těžké energie. Můžete svého průvodce na svém silovém místě poprosit o tuto očistu a sledovat, co z vás vychází a odkud. Pokud se to stane, tak ošetřené místo prodýchejte a přijmi do něj léčivou energii, kterou budete mít kolem sebe.

Doporučuji u meditace ležet. Dovedu vás na místo léčení duše a zbytek zážitku si vychutnáte individuálně. Šťastnou cestu.


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 10:58 21. 7. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog