fbpx Meditace k nalezení místa síly duše - Šamanka z města

Meditace k nalezení místa síly duše

Vítám vás u mé první polovedené meditace k nalezení místa síly vaší duše.

Dostanete se na místo, kde vaše duše bude čerpat takový druh síly, jaký aktuálně potřebuje. Můžete se dostat ke svým předkům, na místa, která ani nebudou připomínat naši planetu. Můžete vidět různé světelné bytosti či slyšet léčivé písně. Můžete vnímat teplo a léčení po těle, různé vibrace. Otevřete se tomuto zážitku naplno.

Na tomto místě můžete dostat i různé dary, které si vezmete s sebou. Ponaučení či rady. Můžete dostat energetické léčení a i různé tipy na léčení, které budete provádět ve své fyzické realitě.

Můžete svou očistu i vidět, budou z vás třeba vylézat různé stíny, černá tekutina, roje hmyzu či klubka hadů. Tak vypadají entity a těžké energie. Můžete svého průvodce na svém silovém místě poprosit o tuto očistu a sledovat, co z vás vychází a odkud. Pokud se to stane, tak ošetřené místo prodýchejte a přijmi do něj léčivou energii, kterou budete mít kolem sebe.

Doporučuji u meditace ležet. Dovedu vás na místo léčení duše a zbytek zážitku si vychutnáte individuálně. Šťastnou cestu.


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 10:58 21. 7. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog