fbpx Rada od duchovního průvodce a propojení s ním - Šamanka z města

Rada od duchovního průvodce a propojení s ním

Silové zvíře, předek, duchovní učitel či učitelka, světelná bytost. Ti všichni vám chtějí pomáhat na vaší cestě. Někdy je přes vlastní otravné a kritické hlasy v hlavě těžké slyšet, jaké informace k vám proudí.

Proto po zkušenostech se šamanským léčením nabízím tuto službu. Pokud cítíte, že máte nedostatek síly k nějakému rozhodnutí, nemůžete se vymotat z kruhu, chcete vhled či symbolické sdělení „odjinud“ z místa mimo prostor a čas, kde je na vše nahlíženo jinak, tak je tato služba pro vás ideální.

Kdo se k vám může přihlásit?

Silové zvíře

silové zvíře - kontakt

Silové zvíře je pomocník z tzv. Dolního světa spojeného se silou Matky Země, intuice, zdravých instinktů, ztracené divokosti, síly. Pomáhá s léčením minulosti, je skvělým průvodcem pro vnitřní dítě a pomáhá léčit staré křivdy.

Pomáhá nám se napojit na vlastní sílu. Silové zvíře, jako každý průvodce, vám dodá potřebné informace a vedení. Pomáhá ve chvílích, kdy jsme uvězněni ve své hlavě a přestáváme slyšet volání srdce a duše.

Pokud se chcete se svým silovým zvířetem setkat sami, přijďte na seminář, nebo vyzkoušejte online seminář Sám sobě šamanem, kde je taktéž vše potřebné vysvětleno.

Předek

Práce s předky je rozmanitá. Je důležité myslet na to, že předci nejsou pouze lidé, které znáte z rodinných alb. Jsou to bytosti stovky let a desítky generací dozadu. Ti všichni na vás myslí a fandí vám. Chtějí pomáhat, podporovat. Vždycky se najde aspoň jeden předek, který prožíval to samé, co vy. Krach vztahu, finanční nejistota, hledání partnera, setrvávání v náročném vztahu… Oni tohle všechno mají za sebou a mohou poradit vám.

Zkuste si třeba moji šamankou cestu na propojení s předkem nebo mě přímo kontaktujte s tímto typem léčení a podíváme se na to.

Duchovní učitel/učitelka

Další, kdo tvoří náš podpůrný systém, neboli duchovní „gang“, je duchovní učitel nebo učitelka. To je bytost, která rozvíjí náš potenciál, pomáhá nám pracovat s přáními duše a jejím posláním. Zatímco silové zvíře je spojeno s moudrostí Země, tak duchovní učitelé přinášejí energii a moudrost z Kosmu. Spolupráce s nimi je více zaměřena do budoucnosti.

Kdo může být duchovní učitel nebo učitelka? To je velmi rozmanité a může to být v podstatě kdokoliv. Historická nebo náboženská postava, filosof, umělec, básnířka, spisovatel, léčitelka, mnich, jeptiška, vizionář, kněžka, knihovník… ale také bytost mimozemská, světelná, andělská, velmi nekonkrétní ve svém tvaru a formě.

Máte zájem o léčení?

Pokud tedy hledáte posilnění, nový náhled na věci kolem, podporu a léčení na této úrovni, napište mi na email: konzultace@samanka-z-mesta.cz a podíváme se, jaký průvodce k vám chce promluvit a jaké poselství pro vás má. Já i duchové se už těšíme.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog