fbpx Duše nenarozených dětí - Šamanka z města

Duše nenarozených dětí

Tento text je spíše léčivý příběh, než-li pohádka.

Nikdo nechce slyšet, že některé duše se rozhodnou odejít ještě předtím, než se stihnou narodit. Nechtějí tu s námi zůstat. Zapomínáme, jaké to je být svobodní, či na to, že každá duše má svůj vlastní záměr a přání.

Jedna duše, jedna z mnoha, si přišla vyzkoušet, jaké to je být na tomto světě. V této realitě. A tak se spojila s tělem jiné duše, která tu žila delší dobu.

Tato duše měla svůj plán, svůj vlastní záměr. Věděla, že aby později byla silnější a mohla se posunout dál, musí si v tomto životě projít odmítnutím, procítit strach, zoufalství. Pocítit to v sobě i od druhých, aby do příště věděla, jaké to je. Co prožívají ostatní, dokázala je lépe chápat.

Prožila všechno, co potřebovala. Zjistila, jaké to je, když člověk pláče, má sevřené hrdlo, bojí se, cítí lítost… tak mohla od této zkušenější duše i jejího těla odejít a vrátit se tam, odkud přišla. Byla to její krátká lekce. Všechno, co se potřebovala naučit, se naučila za pár týdnů a mohla vyjít z fyzického světa. Akorát duše po příchodu na Zem zapomíná, proč jsem přišla a z jejího záměru zbudou jenom střípky, které nestačí zapadnout do mozaiky.

A tak se duše vrátila trochu otřesená a zmatená. Teprve měla pochopit, co si tady odžila. Když byla zpátky doma, uchýlila se pod obrovský strom, který ji chránil. Zanedlouho k ní přišel ochránce všech duší, které se rozhodly nepřijít na svět. Ochránce nenarozených dětí.

Přišel připomenout duši její záměr, protože teď netušila, proč musela odejít tak brzy. Ochránce vypadal jako velký jelen, jehož parohy byly stejně rozsáhlé jako koruna stromu.

Připomněl jí, proč musela přijímat smutek, lítost, strach, opuštění. Bylo to proto, že tento zážitek ji pomohl do dalších životů. Intenzita a krátkost této zkušenosti vydala za několik lidských životů. To, co se právě naučila, se nikdy nemusela naučit jinak. A tak se duše nikdy nenarozeného dítěte opět rozveselila, vyskočila na krásného jelena a nechala se odvést znovu do světla.

Příběh přišel od spojenců v rámci situace v Polsku, po zákazu interupce v případě těžce postiženého plodu. Ale myslím, že se nemusí omezovat pouze na tuto situaci.

Přivítám, pokud se bude text šířit a dostávat dál. Avšak prosím o zachování původního změní, mého autorství a také odkaz na webové stránky samanka-z-mesta.cz

Děkuji, Martina Gita Pašingerová

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog