fbpx Vzkaz do nového roku od mých duchovních průvodců - Šamanka z města

Vzkaz do nového roku od mých duchovních průvodců

Před Vánoci jsem si dělala šamanskou cestu a záměr byl poměrně otevřený – ptala jsem se svých duchovních průvodců, co mi chtějí vzkázat do nového roku.

Nejdřív se ukázal vizuální dojem, nějaký dravý pták, který se pařáty snažil vyškrábat na vrch skály. Nešlo mu to, klouzal, když zasekl dráp, kamení povolilo a on se neměl za co chytit. Dával příliš mnoho energie do každého centimetru, který ho měl dostat nahoru. Najednou se zastavil, roztáhl křídla a na skálu vyletěl.

K tomu mi přišla informace, že místo křídel používám drápy. Že si příliš komplikuji něco, co mi ve skutečnosti jde snadno a mám k tomu potřebné nástroje. Akorát je nevyužívám. Takže letošní rok se do této informace chci ponořit víc a zkoumat svá křídla, i když jsem si myslela, že už je používám. Vždycky je ale co vylepšovat, vždycky se člověk může dostávat hlouběji k sobě.

Chtěla jsem tento vhled sdílet, protože možná někdo z vás taky cítí, že se škrábe ke svému cíli a myslí si, že nedokáže létat. Zní to jako klišé, ale neškodí se nad tím zamyslet.

Závěrem chci říci, že děkuji za podporu a jsem ráda, že jsme tu společně i v tomto roce. Přeji vám kouzelný rok 2023 plný magických momentů!

Chcete se také napojit na své duchovní průvodce, jako je silové zvíře a duchovní učitel, a dostávat od nich rady do života či léčení? Podívejte se na moje semináře, nebo online seminář Sám sobě šamanem, kde se naučíte základy šamanského cestování a setkáte se s duchovními spojenci.

Duchové i já se na vás už těšíme!


Kategorie: Duše a my, S láskou k sobě

Publikováno: 9:14 5. 1. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog