fbpx Kdy je čas se rozloučit se svými pomocníky v hmotě? - Šamanka z města

Kdy je čas se rozloučit se svými pomocníky v hmotě?

Zatímco někteří průvodci s námi chtějí zůstat delší dobu a pomáhat, tak jiní nemusí mít zájem. Na tenhle kámen jsem narazila před únorovým šamanským seminářem, na který jsem se chystala jako účastník. Tam jsme si měli přinést kámen zhruba této velikosti. Zrovna jsem si tehdy cestou v autobuse dala záměr takový šutr najít. Když jsem vystoupila a udělala pár kroků byl tam. Na betonu, hned vedle probíhající stavby. Nejspíš se dostal ven z hlubin země kvůli bagru a nebyl s celou situací vůbec spokojený.

Zvedla jsem ho a zeptala se, jestli se mnou pojede do Bratislavy na seminář a udělali jsme dohodu. Já si ho vezmu s sebou, tam mi pomůže, ale pak chce mít už od lidí ideálně napořád klid. Po semináři jsem vzala zpět do Prahy a ladili jsme se na to, kde by chtěl být. Ukázalo se místo, kam jsme se vydali s Kostou až včera. Tam jsem ho hodila ze skály a nejspíš se schoval tak, že už bude mít aspoň na pár dekád pokoj.

Už chtěl klid.

Proto doporučuji si pravidelně dělat si u sebe „čistku“. Naladit se na své silové předměty, kameny, dekorace… a zeptat se, jestli jste ještě v souladu a chtějí tam s vámi být. Možná zjistíte, že některé kameny s vámi už být nechtějí. Možná naopak zjistíte, že už nechcete nějaké předměty ve své přítomnosti vy. Možná jste se přerostli, možná už tito pomocníci nasáli tolik těžkých energií, že je potřeba je pustit. Nebo vám to společně už neladí a necháváte si je tam ze zvyku. Když se pak člověk dokáže rozloučit, tak obvykle dochází k velkému uvolnění energií a prostoru pro něco jiného, pro vhodnějšího průvodce.


Kategorie: Duše a my, Práce se spojenci

Publikováno: 10:29 15. 6. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog