fbpx Jak vysvětluji šamanské cestování? Buďte jako kyblík! - Šamanka z města

Jak vysvětluji šamanské cestování? Buďte jako kyblík!

„Jste jako kyblík,“ říkám účastníkům mého semináře Propojení s duchovními spojenci. Při šamanském cestování jsme spojeni s naším fyzickým tělem jako lano, kterým se spouští kyblík. Na cestu se vydává váš balík energie naplněný vaším záměrem. Záměrem se dá nazvat konkrétní dotaz nebo prosba na duchy. Je to záležitost, kterou chcete vyřešit.

S tímto záměrem se vydáváte do nevšední reality, jemněhmotného světa, do jiných realit. Názvů je mnoho, ale společné mají to, že cestujete do jiného světa, než který běžně vnímáte ve svém fyzickém těle. Jdete mimo prostor a čas, kde věci fungují jinak.

Svůj cestovní kyblík si pak naplníte radami, léčením, energií, dary… čímkoliv, co dostanete od svých duchovních průvodců, spojenců, silových zvířat. S takto naplněným kyblíkem se vracíte zpátky ke svému tělu, do všední reality. Všechno si přinášíte s sebou, aby to mohlo působit ve hmotě. Pomáhat a léčit.

Pokud se chcete naučit, jak se stát „kyblíkem“, nebo vás teď šamanské cestování zaujalo víc, můžete se podívat na můj online seminář Sám sobě šamanem, kde se šamanské cestování naučíte a spojíte se díky němu se silovým zvířetem a duchovním učitelem.

Nalaďte se na svůj „vnitřní kyblík“.

Kategorie: Duše a my, Práce se spojenci

Publikováno: 16:57 22. 3. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog