fbpx Jak vnímám šamanské léčení a co u mě zažijete? - Šamanka z města

Jak vnímám šamanské léčení a co u mě zažijete?

Co v rámci své práce a poslání nabízím? Jsem ta, která pomáhá přivádět kousky duše zpět domů. Aby se lidé v sobě mohli cítit zase víc doma. Silní a přitom v bezpečí. Jsem jako most mezi dvěma světy, kterými neustále putuji, aby se mohlo vrátit to, co má.

Představte si svou zraněnou část jako prázdnou světnici. Cítíte, že tam zkrátka něco chybí. Že to není ono. Že je tam prázdnota a smutek. V rámci šamanského léčení se můžu já, nebo i vy, dostat do tohoto prostoru a začít v něm pracovat. V krbu se zapálí první jiskra, která zažhne oheň a léčení může začít.

šamanské léčení 1

V chladném pokoji začíná být příjemně. Objevuje stará deka, kterou vás přikrývala babička. Zazní tam píseň, která zahřeje na srdci, i když ani nevíte, odkud ji duše zná. Přichází tam silové zvíře přinášející moudrost a léčení. Prázdná knihovna se začne plnit knihami s vašimi téměř zapomenutými příběhy. Svazky jsou zaprášené, stránky slepené, ale konečně k nim máte přístup a můžete jimi začít listovat. Dostávat se bliž k sobě.

 Najednou, ani nevíte jak, máte sílu si začít světnici zvelebovat sami.

Okna ozdobí květiny a bylinky, prázdné stěny zakryjí obrazy a fotky. Do pokoje si pořídíte pohodlnou lenošku, protože už si dovolíte odpočívat a vyhradit si čas pro sebe. V pokoji se objevuje i stolek s čerstvým ovocem a zeleninou. Protože se nemusíte odbývat rychlým jídlem. Na stole můžete i prostřít pro někoho dalšího, pokud s ním chcete svůj osobní prostor sdílet. Ale nemusíte, je to čistě na vás, koho si do svého léčebného procesu pozvete.

A později, protože proces léčení není potřeba uspěchat, už se přesouváte i ven ze svého pokoje, vycházíte na malý plácek před vaší světnicí a začnete ho zvelebovat a pečovat o něj, až se stane zahradou. Začnete na něm pěstovat to, co vám dělá největší radost. Po nějaké době máte přebytek a můžete se rozdělit s plody své práce. Dáváte je lidem je vašem okolí, kteří jsou připravení tyto dary přijmout. Je zbytečné jimi plývat na někoho, kdo je za dalším rohem vyhodí. Léčíte nejdřív sami sebe a pak začnete i léčit kolem sebe.

Proměňte své zranění v silové místo

Pokud cítíte, že jste připraveni zažhnout tu první jiskru v krbu, že chcete postupně nacházet svou sílu, zapomenutý příběh, léčení starého zranění, chcete slyšet píseň, která má přijít a položit tak základy k tomu, abyste si sami mohli zvelebit prázdné místo, které zůstalo po vašem zranění, napište mi a společně začneme duši přivádět domů.

Podívejte se na možnosti šamanského léčení nebo mi rovnou napište na email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Já i duchové se na vás těšíme!


Kategorie: Duše a my

Publikováno: 11:19 2. 6. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog