fbpx Jak rychle u mě vznikl blok? - Šamanka z města

Jak rychle u mě vznikl blok?

Chtěla jsem tady s vámi sdílet to, jak rychle jsem se v určité oblasti zablokovala, i když je to „přitom taková blbost“. Nejde o žádné trauma, ale když se nad tím zamyslím, tak pořád se to týká sebevědomí a vnímání sebe sama.

Takže, jelikož můj šatník je už pár let v docela tristním stavu, rozhodla jsem pro větší „shopping“. Když mám na nákupy víc času, tak si s sebou do kabinky jen tak ze srandy beru nějaké divočejší kousky mimo moji komfortní zónu abych se viděla i v jiném oblečení, než si běžně kupuji. Z drtivé většinu se v tom opravdu necítím a vybrané outfity putují zpátky na věšák.

Minulý týden jsem v rámci zkušebního bizáru vzala do kabinky tyhle šaty s leopardím vzorem. A najednou wow. V těsnějším oblečení se celkově necítím, o to míň potom, co jsem potratila. Během dne se mi totiž dost nafoukne břicho a já se bojím případných otázek na těhotenství. Při zkoušení jsem si ale po dlouhé době připadala fakt sexy a líbila se sama sobě. Dokonce jsem pak vyšla z kabinky a dívala se do jiných zrcadel, jestli náhodou to moje nebylo nějaké kouzelné a extra lichotivé. 😀 Šaty mi pochválila i procházející prodavačka a já měla fakt radost. Šaty jsem si spolu s dalšími věcmi vzala spokojeně k pokladně.

Martina Pašingerová

No a kde je ten blok?

No a teď se dostáváme k té „blbosti“ a proč jsem se vyhýbala zvířecím vzorům. Když jsem totiž někdy na konci devadesátek/začátku nového milénia a koukala na ty první bizarní pokusy českých televizí o různé makeover show (takové ty proměny vhledu) inspirované zahraničními pořady, tak tam mluvila jedna, ehm… expertka. Ta říkala, že ženám s hodně světlou pletí zvířecí vzory nikdy slušet nebudou a vypadají v nich otřesně. Bum a bylo to tady. Ani nevím, proč mě zrovna tahle blbost tak zasáhla. Hned jsem si to vzala k srdci a takovému oblečení jsem se pak roky vyhýbala automaticky, ani jsem nad tím nepřemýšlela. Přeci jsem bledule a tohle nosit nemůžu. (Po jedné dovolené v Řecku, kdy jsem se opravdu 14 dní intenzivně slunila, se mi na konci pobytu smála pokojská a říkala, že jsem „white like feta cheese.)

No, a blok povolil až teď. Sice vlastně o nic nešlo, ale myslím, že je to hezký příklad toho, jak se v životě dokážeme najednou omezit a ani netušíme proč. Já teď v tomhle ohledu vzhledu léčím a dosycuji celkově a na cestě mám i objednanou sukni s leopardím vzorem.

Pokud se chcete na své bloky podívat se mnou, nabízím různé metody šamanského léčení. Podívejte se, jestli vám nějaká technika nebude blízká.


Kategorie: Duše a my, S láskou k sobě

Publikováno: 9:05 17. 10. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog