fbpx Následování vnitřní babičky aneb co vám vlastně nabízím a jaká jsem? - Šamanka z města

Následování vnitřní babičky aneb co vám vlastně nabízím a jaká jsem?

Nebudu vás v rámci léčení motivovat do velkých a náročných životních kroků, k ničemu nakopávat, říkat vám, co musíte dělat. Na to jsou lepší zase jiné bytosti. Já vás ráda přijmu, pokud budete už na své cestě unavení, máte bolavou duši, něco vás tíží a přesně nevíte co. Nebudu vás hodnotit, ale udělám všechno proto, abyste sami v sobě vytvořili bezpečný prostor, ve kterém se můžete vracet do síly a přirozenosti.

V poslední době tady o sobě píšu mnohem víc, než na začátku. Jeden z důvodů je, že chci k sobě přitáhnout ty správné lidi a klienty.

Je to necelý rok, kdy jsem ukázala světu svoje webové stránky a rozhodla se, že se šamanismem po předchozích letech praxe zkusím živit. Za ten rok jsem se o sobě naučila víc, než za posledních 10 let. Objevilo se mnoho strachů a bloků, o kterých jsem ani netušila. Začala jsem se úplně zbytečně srovnávat s ostatními a hodnotila, co nabízí oni. A jestli já tím pádem nenabízím míň. Proč by ke mně měli lidé chodit, když je tu tolik dalších lidí?

A za ten rok důkladného sebepoznání jsem nacházela svoje další dary a schopnosti. A poznání, co chci klientům a lidem kolem mě předat.  Posledním krokem k uvědomění toho, jak svou sílu použít, byly podnikatelské Kruhy u Marketingové čarodějnice. V rámci nich jsme dělali mj. i meditaci za duší našeho podnikání.

Já v rámci této meditace uviděla krásnou babičku, moudrou stařenu. Usadily jsme se do křesla a ona mi sdělila, že mám být více vřelá. Abych se do svého podnikání nebála vnést více vřelosti. Já z tohoto kroku měla dlouho strach, protože jsem se vnitřně bála, aby na mých službách někdo nebyl závislý a měl pocit, že se léčí pouze v případě, kdy je u mě. Aby klienti neztráceli vnitřní zodpovědnost.

Ale už se toho nebojím a mnohé se mi spojilo.

Od dětství obdivuji takový ten klasický archetyp babičky. Její moudrost, laskavost, bezpodmínečnou lásku. Schopnost, jak pouze v jejich přítomnosti přijímáte sebe sama, léčíte se a uklidňuje se duše. Jak od vás nic neočekává, nic po vás nechce a vy máte přesto pocit, že všechno je najednou možné, zvládnete ty nejnáročnější cíle a svět je hned lepší místo k životu.

Tyto léčivé energie mi v poslední době také nejčastěji chodí při práci s klienty. V rámci Trojjediné bohyně mám nejblíže ke Stařeně. Ostatně i ona mi teď pomáhá ničit všechno, co mi nefungovalo, nekompromisně mi ukazuje, kde jsem plýtvala časem a co můžu pustit po tom roce učení se podnikání.

Z literatury je moje nejoblíbenější postava Stařenka Oggová. Kdybych už svoje silové zvíře neměla, tak bych ze srandy říkala, že Gyta Oggová je moje spirit animal. Vždycky mě fascinovalo, jak je zemitá a zároveň magická, všechno bere s humorem a má taky pořádnou dávku síly a nebojí se jí použít.

I přes svůj mladý věk v sobě hluboce cítím tenhle druh síly a předchozí věty si nejlépe shrnují, jak ho popsat.

Taková šamanská babička

 

Takhle totiž pracuji nejraději. Když přijde klientka, tak jí ráda uvařím čaj, zabalím jí nohy do deky, uklidním, že všechno bude v pořádku. Pustím se léčení duše, vyrvu z ní nepříjemné entity, které jí komplikují život, vytahám na povrch všechny zbytečné programy, propojím se spojenci a na závěr příjemně očistím a pustím meditační hudbu.

Samozřejmě, postup je u každého individuální a já se teď naplno ztotožňuji s tím používat jak vřelost, tak sílu. Není v mé přirozenosti působit jako jemná éterická andělská bytost, spíš na Zem pořád vracím proto, že je to jediná planeta ve Vesmíru, kde mají merlot a špagety.

Vaše Martina Gita


Kategorie: Více o mně

Publikováno: 10:36 11. 1. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog