fbpx K něčemu se vám chci přiznat… - Šamanka z města

K něčemu se vám chci přiznat…

Ano, zvolila jsem si bulvární titulek k nalákání pozornosti, ale myslím, že tohle téma v sobě řeší i víc lidí.

Takže co chci sdílet? Hodně duchovně pracujících lidí si myslí, že musí dávat energii do věcí, které by je teoreticky měly posilovat a posouvat dál na cestě, pomáhat k uzemnění či naopak lepšímu napojení na vyšší vedení a Matku zemi.

Mluvím tady třeba o rituálech během úplňku a novu, sledování, jaké změny se mají o úplňku dít, v jakém znamení budou jednotlivé měsíční fáze, co u toho musíme dělat. Nebo vkládají až příliš energie do oslav kola roku, i když to třeba ani necítí, nemají z toho užitek.

A teď k mému přiznání – z 95% jdou tyhle věci mimo mě. Mám potřebu a touhu slavit jenom Slunovraty, žádný jiný svátek mě neoslovuje. Ale naopak ráda tvořím a dělám si vlastní rituály jenom tak, v naladění na svoje potřeby a cykly.

Zvlášť teď v teplém období se zase těším, až budu moct vyrábět mandaly pro duchy přírody (i města) a trávit celkově víc času venku.

Naopak si dokážu dost dobře představit, že kdybych si měla hlídat, jestli bude úplněk růžový, modrý nebo zrzavý, připravovat na nabíjení moje kameny, vyrábět si měsíční vody, dělat si různé koupele, speciální jídla apod. tak mě to dost vyčerpá. Už jenom ta představa mě vyčerpává a nebaví. Stejně jako výměna a zdobení oltáře podle jednotlivých svátků kola roku.

Růžový měsíc? A mohla bych ho vidět?

Občas si snažím o měsíčních fázích toho a tamtoho znamení číst, ale popravdě mi to všechno připadá stejné. (Neříkám, že to stejné je, ale na mě to prostě tak působí.) Jediné, co řeším je to, že během úplňku jsem většinou fyzicky unavená, takže se nepouštím, slovy klasika, do žádných větších akcí, ani v ten den raději nepřijímám klienty na osobní sezení.

Tohle téma jsem viděla i na krásném Insta účtu tvůrkyně nefertity_271 a došlo mi, že nejsem zdaleka jediná, kdo to cítí stejně. Ta se zase věnovala tomu, jaká jsou pravidla v nabíjení krystalů a péče o ně. Přitom jí nejlépe funguje intuitivní práce bez ohledu na úplněk a na to, co se kde píše.

Závěrem chci tedy říct, že pokud necítíte, že by vás podobné aktivity nabíjely, posouvaly vás na cestě a spíš vás podobné přípravy vyčerpávají, tak je prostě nedělejte a tvořte si podle svého. Jsou to vaše pravidla, vaše cesta, vaše příběhy, vaše síla a hlavně energie. Dávejte jí do něčeho, kde se zhodnotí, bude se vám vracet. Nemusíte dělat něco, protože se to „prostě tam dělalo vždycky.“

Každý máme jinou duši, kterou posiluje něco jiného. Najděte si to proto to svoje, ať můžete tvořit v spokojenosti k hojnosti.


Kategorie: Více o mně

Publikováno: 11:27 27. 4. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog