fbpx Srandy a hry s průvodci a silovým zvířetem - Šamanka z města

Srandy a hry s průvodci a silovým zvířetem

Svoje průvodce nemusíme navštěvovat ve chvílích, kdy je nám těžce nebo potřebujeme řešit nějaký problém. Průvodci se opravdu těší na to, až se s vámi budou setkávat. Jsou to bytosti soucitné a dobré. Neexistuje pro ně uraženost, koncept něco-za-něco. Vidí celé naše společné bytí ve všední i nevšední realitě jako jeden celek.

Vztah s průvodci je jako každý jiný – buduje se, postupně se seznamujete, zlepšujete svou komunikaci. A proto k nim opravdu nemusíte chodit pouze, když se cítíte slabí, nebo potřebujete léčení. Moc rádi vás uvidí jen tak. Co s nimi můžete podniknout, abyste se vzájemně pobavili a vaše propojení se zlepšilo?

Hraní her

Zvláště zvířecí spojenci jsou velmi hraví a ocení legraci. Klidně se jich zeptejte, jaká je jejich oblíbená hra, co by chtěli dělat. Možností je spousta. S mým silovým zvířetem třeba postupně společně tvoříme léčivou energetickou kouli a tu vzájemně kutálíme, čímž se zvětšuje a sílí. Nakonec si z ní oba bereme sílu a léčení. Nebo si tak různě „lítáme“ a zkoumáme vše okolo. Jednou si dokonce moje silové zvíře chtělo hrát na Sherlocka a nasadilo si klobouk a v tlamě dýmku. (Já byla Watson.)

silové zvíře

Klábosení a piknik

Se svým průvodcem můžete jít na procházku, nebo připravit piknik, kde mu řeknete, jak se máte, co jste nového zažili, co vás zaujalo. Samozřejmě se zeptáte i na jeho život, protože i průvodce má vlastní život a své záležitosti. Průvodce vám může ukázat jeho oblíbené místo, nebo třeba i své známé. Také se můžete nechat provést jeho světem, kde žije. Proletět se.

Zpěv a tanec

Kromě toho, že s průvodcem můžete mluvit, tak mu můžete i zazpívat píseň, která vás chytila za srdce. Dále s ním můžete i tancovat, a to i ve vaší realitě. Pozvete ho k sobě a společně si můžete zatančit, čímž skvěle pročistíte sebe, i místo, ve kterém žijete.


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 12:20 14. 3. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog