fbpx Co když si šamanské cesty vymýšlím? Co odpálkuje vnitřního kritika + příklady z praxe - Šamanka z města

Co když si šamanské cesty vymýšlím? Co odpálkuje vnitřního kritika + příklady z praxe

Možná to znáte. Přijdete zpět z šamanské cesty či meditace. Cítíte se skvěle, zážitky úžasné, ale pak zaútočí vnitřní kritik:

„Všechno si to vymýšlíš!“

„Je to výplod tvojí fantazie!“

„Tohle není možné!“

Detailněji jsme o vnitřním kritikovi a práci s ním už psala, teď jsou na řadě příklady z praxe. Já, nebo klienti měli různé zážitky prožívané různými smysly:

Odpálkujte vnitřního kritika

To je jenom opravdu stručný popis toho, co se může stát na šamanské cestě. Tyto zážitky ale spojuje jedna otázka: Dokázali byste si tohle vymyslet? Říci si předem, že když zůstanete stát na místě, kopne vás do zadku skřítek a nasměřuje správným směrem? Nebo že zjistíte, jak chutná medvěd? Dá se tohle vymyslet dopředu? Ne, nedá.

Tohle nejsou věci, které byste si jen tak napsali do diáře. Většinou se dějí věci za hranicí našich zkušeností i fantazie. Takže nemusíte podléhat vnitřnímu kritikovi a jeho tvrzení, že si své šamanské cesty jenom vymýšlíte. Není tomu tak, opravdu se dostáváte mimo prostor a čas.

Pokud vás zajímá víc, ráda vás uvidím na svém semináři zaměřeném na šamanské cestování.

Další možností je i online seminář Sám sobě šamanem.

Já i duchové se na vás už těšíme!


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 10:49 28. 5. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog