fbpx Volá si vás nějaké místo? Tak neváhejte a navštivte ho! - Šamanka z města

Volá si vás nějaké místo? Tak neváhejte a navštivte ho!

Pokud vás nějaké místo láká a přitahuje, tak ho rozhodně navštivte.

A pokud nevidíte žádný racionální důvod, proč na to místo jít a nechápete, co byste tam měli pohledávat, tak o to víc neváhejte a co nejdřív tam jděte. Na takových místech vám má být něco předáno. Nějaká informace, léčení, energie, cokoliv.

Nemusíte si to uvědomovat na vědomé úrovni, nemusíte být smutní, když se vám třeba nepodaří navázat kontakt s bytostmi kamenů, stromů, s duchy místa. To nejdůležitější probíhá v rámci komunikaci vašeho Vyššího já. Váš hlavní job je jenom přesunout svoje fyzické tělo na dané místo a zbytek nechte na duši. Ono se to projeví. Někdy za den, někdy za týden, někdy za měsíc. Nebo na tom místě najdete různá vodítka a nápovědy, kam se posunout dál. Nebo tam třeba potkáte někoho, s kým se v tu danou chvíli potřebujete setkat.

Takže pokud teď cítíte, že máte nějaké zajímavé místo navštívit, tak neváhejte. Něco tam je připraveno jenom a jenom pro vás. Silová místa mají tu moc si volat toho, kdo je má navštívit. Nic není náhoda.

Mě si volaly menhiry, proto jsem se vydala na pražské Tróje podívat se na Tři bohyně. Chtěla jsem se poradit a ohledně práce s předky a poté, co jsem připravila kamenným bytostem obětinu si mě zavolal jeden kámen, který opravdu vypadá jako vrásčitý děda. Po Dušičkách ho vrátím na jeho původní místo, ale teď se laskavě rozhodl mi pomáhat.


Kategorie: Práce se spojenci, Síla a magie města

Publikováno: 12:27 7. 10. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog