fbpx Volá si vás nějaké místo? Tak neváhejte a navštivte ho! - Šamanka z města

Volá si vás nějaké místo? Tak neváhejte a navštivte ho!

Pokud vás nějaké místo láká a přitahuje, tak ho rozhodně navštivte.

A pokud nevidíte žádný racionální důvod, proč na to místo jít a nechápete, co byste tam měli pohledávat, tak o to víc neváhejte a co nejdřív tam jděte. Na takových místech vám má být něco předáno. Nějaká informace, léčení, energie, cokoliv.

Nemusíte si to uvědomovat na vědomé úrovni, nemusíte být smutní, když se vám třeba nepodaří navázat kontakt s bytostmi kamenů, stromů, s duchy místa. To nejdůležitější probíhá v rámci komunikaci vašeho Vyššího já. Váš hlavní job je jenom přesunout svoje fyzické tělo na dané místo a zbytek nechte na duši. Ono se to projeví. Někdy za den, někdy za týden, někdy za měsíc. Nebo na tom místě najdete různá vodítka a nápovědy, kam se posunout dál. Nebo tam třeba potkáte někoho, s kým se v tu danou chvíli potřebujete setkat.

Takže pokud teď cítíte, že máte nějaké zajímavé místo navštívit, tak neváhejte. Něco tam je připraveno jenom a jenom pro vás. Silová místa mají tu moc si volat toho, kdo je má navštívit. Nic není náhoda.

Mě si volaly menhiry, proto jsem se vydala na pražské Tróje podívat se na Tři bohyně. Chtěla jsem se poradit a ohledně práce s předky a poté, co jsem připravila kamenným bytostem obětinu si mě zavolal jeden kámen, který opravdu vypadá jako vrásčitý děda. Po Dušičkách ho vrátím na jeho původní místo, ale teď se laskavě rozhodl mi pomáhat.


Kategorie: Práce se spojenci, Síla a magie města

Publikováno: 12:27 7. 10. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog