fbpx Naučení techniky: Návrat ztracené duše - Šamanka z města

Naučení techniky: Návrat ztracené duše

Návrat ztracené části duše je pokročilá šamanská technika, která vás posune blíže k vaší celistvosti a síle. Cítím, že nastal čas k šíření této techniky dál, aby ji lidé mohli provádět i sami. Léčili se a volali k sobě části duše, které kvůli strachu, traumatu či náročné zkušenosti odešly.

V moderní psychologii se říká tomuto jevu disociace, z šamanského pohledu je to odchod části duše předtím, než se náročná zkušenost stane. Tato oddělená část tak zůstává ve stavu dokonalé duševní harmonie a utíká se schovat do bezpečí.

„Pokud dítě zažije zneužívání nebo nějaké trauma, část jeho duše se odštěpí a vrátí se do archetypální říše Velké matky. Zde hledá ochranu, kterou mu nemůžou poskytnout biologičtí rodiče. Člověk tak spolu o s oním zlomkem duše ztrácí i část své životní energie potřebné k procesu dospívání nebo celkově fungování ve světě.“

– z knihy Návrat duše od spisovatele Alberta Villolda

A právě do říše Velké matky, do vašeho osobního ráje, se půjdeme vydat, abyste si část nebo části duše donesli zpět. Znovu se s nimi přivítali a zjistili, co pro ně můžete udělat. Co můžete udělat pro větší pocit své spokojenosti a naplnění.

návrat ztracené duše
návrat ztracené duše

Co může způsobit ztrátu duše?

Jaké jsou příznaky ztráty duše?

Částí duše, které nám za tento život, nebo v rámci minulých životů, odešly, je více. Proto cítím, že přínosné tuto techniku učit.

Co vás čeká po léčení

Pro část své duše pocestujete do jiných světů mimo prostor a čas.

Sezení – možné varianty:

Kratší varianta:

Řeknu vám, jak na ztrátu části duše nahlíží šamanismus a jaké jsou léčivé techniky. Popíšu, kam se podíváme a na jakou šamanskou cestu vyrazíte. Dozvíte se, co dělat, abyste se znovu spojili se svou částí duše.

Doba sezení: Zhruba 2,5 hodiny.

Cena za osobu:  Všední den – 2500,-

            Víkend – 3000,-

Delší varianta

Jako první si najdeme duchovního průvodce, který nám bude pomáhat během celého procesu. Pak si řekneme, kde se duše může skrývat a jak to celé můžete navnímat. Dostanete instrukce, jak si části duše nalézt a vyzkoušíme různé metody, včetně setkání s naším vnitřním démonem a rušení smluv, které už nám neslouží.

Bude to intenzivní práce na zhruba 7 hodin s obědovou pauzou.

Cena:  Všední den – 5500,-

            Víkend – 6000,-

Pokud se domluvíte s přáteli, můžete dorazit na seminář společně a rozdělit si náklady. Maximální počet osob je 5.

Pro koho je sezení vhodné?

Tato pokročilá technika je spíše vhodnější pro ty, kteří už umí přijímat informace během meditací a šamanských cest. Pokud cítíte, že takové napojení zatím nemáte, vyzkoušejte základy šamanského cestování, kde se všechno naučíte.

Těším se na vás i na vaši energii, kterou chcete věnovat léčení.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog