fbpx Naučení techniky: Návrat ztracené duše - Šamanka z města

Naučení techniky: Návrat ztracené duše

Návrat ztracené části duše je pokročilá šamanská technika, která vás posune blíže k vaší celistvosti a síle. Cítím, že nastal čas k šíření této techniky dál, aby ji lidé mohli provádět i sami. Léčili se a volali k sobě části duše, které kvůli strachu, traumatu či náročné zkušenosti odešly.

V moderní psychologii se říká tomuto jevu disociace, z šamanského pohledu je to odchod části duše předtím, než se náročná zkušenost stane. Tato oddělená část tak zůstává ve stavu dokonalé duševní harmonie a utíká se schovat do bezpečí.

„Pokud dítě zažije zneužívání nebo nějaké trauma, část jeho duše se odštěpí a vrátí se do archetypální říše Velké matky. Zde hledá ochranu, kterou mu nemůžou poskytnout biologičtí rodiče. Člověk tak spolu o s oním zlomkem duše ztrácí i část své životní energie potřebné k procesu dospívání nebo celkově fungování ve světě.“

– z knihy Návrat duše od spisovatele Alberta Villolda

A právě do říše Velké matky, do vašeho osobního ráje, se půjdeme vydat, abyste si část nebo části duše donesli zpět. Znovu se s nimi přivítali a zjistili, co pro ně můžete udělat. Co můžete udělat pro větší pocit své spokojenosti a naplnění.

návrat ztracené duše
návrat ztracené duše

Co může způsobit ztrátu duše?

Jaké jsou příznaky ztráty duše?

Částí duše, které nám za tento život, nebo v rámci minulých životů, odešly, je více. Proto cítím, že přínosné tuto techniku učit.

Co vás čeká po léčení

Pro část své duše pocestujete do jiných světů mimo prostor a čas.

Sezení

Na sezení proběhne úvodní konzultace, v rámci které popíšete, co chcete řešit. Poté vám vysvětlím techniky návratu ztracené části duše a přesuneme se k praktické části, kde vás budou čekat 3 šamanské cesty. První část cesty je vedená, v další se vydáváte na cestu sami.

Na závěr si řekneme, jak o části duše do budoucna pečovat, aby se mohly naplno integrovat.

Doba sezení je zhruba 2, 5 – 3 hodiny.

Informace o ceně najdete v sekci Cena.

Těším se na vás i na vaši energii, kterou chcete věnovat léčení.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog