fbpx Medicínský kruh - Šamanka z města

Medicínský kruh

Příroda je v harmonii neustále, ale nám to moc nejde. Je to přirozené, není snadné se udržet ve svém středu. Vlastně to ani tolik nevadí, pokud víme, kde jsme se zablokovali, nebo jaké oblasti se dostatečně nevěnujeme.

Medicínský kruh přibližuje stav naší duše, vnitřní ženy, muže i dítěte. Je zrcadlem našeho vývoje. Radí nám, jak se posunout dál a kde stagnujeme.

Právě takové bloky se dají odhalit procházením v léčivém kruhu. Ten představuje náš vesmír, je zrcadlem našeho vývoje. Radí nám, jak se posunout dál. Jeho barvy symbolizují rasy lidí celého světa i nás samotné:

Žlutá je barva duše – ta po nás chce nové vize a zážitky, jinak bude chřadnout

silové zvíře
duše
radost
Duše touží po zážitcích

Stav duše odráží náš stav po spirituální stránce. Silná duše touží nejen po harmonii a jistotě, ale i dobrodružství a zážitcích. Chce dostávat vize a nové podněty, aby byla spokojená.

Duše potřebuje krmit stejně, jako vaše fyzické tělo a vyžaduje stejnou péči. Bude si chtít vyléčit staré šrámy, aby se mohla posunout dál. Každou duši potěší něco jiného a my bychom jí měli radost pravidelně dopřávat.

Červená je barva vnitřního dítěte – ukazuje staré strachy, křivdy a traumata, ale i naši hravost, schopnost tvořit a bavit se

vnitřní dítě
víla
radost 
fantazie
Nejkřehčí část celého kruhu

Nebude překvapením, že setkáním s vnitřním dítětem může přinést smutné poselství. Právě ono si pamatuje všechny křivdy, útrapy a děsy prožité v dětství. Vnitřní dítě je velmi zranitelné a často má strach. Pokud se i v dospělosti stále něčeho bojíte, tak z vás mluví vnitřní dítě, které si potřebuje něco dořešit.

Na druhou stranu je vnitřní dítě hravé, emocionální, moudré, nevinné a kreativní. Má rádo různé aktivity a hry. Může vám připomenout vaši starou vášeň či koníček, který jste pod návalem dospěláckých povinností zapomněli. Promluva s ním nás vždycky naučí něco nového a donutí nás se podívat na plno věcí z jiného úhlu pohledu.

Černá je barva vnitřní ženy – ukazuje nám náš vnitřní duchovní svět, naši schopnost poznat sebe sama a umožňuje nám hlubší vzhled do věcí

vnitřní žena 
láska

Vnitřní žena odhaluje duchovní svět uvnitř každého z nás. Na rozdíl od vnitřního dítěte, které odhaluje i naši minulosti, dám žena nabízí vhled do přítomnosti. Učí nás sebepoznání a usnadňuje pohled dovnitř sebe sama. Na základě našeho vnitřního rozpoložení pak máme tendence hodnotit svět kolem.

Setkání s ní a s tím, co nám chce sdělit, prohlubuje naši intuici. Problémy s vnitřní ženou naznačují, že si na svá bedra bereme víc, než uneseme. Pak přichází únava, vyčerpání a následně choroba. Kvůli neschopnosti se sblížit se sebou samým může docházet k fyzickému přetlaku nebo přílišné práci pro druhé bez toho, abychom se pořádně postarali sami o sebe.

Bílá je barva vnitřního muže – ukazuje, jak vnímáme svět zvenku, váže se k poznání a zdravému intelektu

vnitřní muž
láska

Vnitřní muž nám, na rozdíl od ženy, ukazuje, jak vnímáme svět z venku. To, co se děje venku se odráží i v našem nitru. Váže se k němu poznání, mysl, intelekt. Jeho bílá barva symbolizuje klid a relaxaci.

Ale pozor. Problémy s vnitřním mužem značí přerostlé ego, snahu prosazovat za každou cenu své názory, rozumování a nutkání všechny přehlušit svými argumenty. Ochromený vnitřní muž si bere až příliš osobně to, co o něm říkají ostatní a má panickou hrůzu z výsměchu. Tím vším ztrácí svého hlavního spojence, kterým je jasná mysl a intelekt.

medicínské kolo
léčivé kolo

Rozvíjet musíme všechny čtyři části, jinak se zasekneme a začneme stagnovat. A zastavení vývoje znamená pomalou smrt.

Cesta medicínského kruhu se dá projít šamanskou cestou.  Od duše, přes vnitřní dítě, ženu, muže až ke vztahu s Bohem/Stvořitelkou/Zdrojem (doplňte, co je vašemu srdci nejbližší).

Díky této cestě je možné zjistit, jaké části sama sebe se nevěnujeme, nebo naopak ve které jsme se zasekli a nemůžeme se posunout dál. Informace z medicínského kola vás posunou dál ve vašem vývoji a odhalí bloky.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog