fbpx Stáváme se pomalu Homo Luminus - Člověkem světelným? Proroctví k této transformaci. - Šamanka z města

Stáváme se pomalu Homo Luminus – Člověkem světelným? Proroctví k této transformaci.

O vývoji nového lidského druhu jsem poprvé četla v knize Alberta Villolda – Šaman, mudrc, léčitel. O této proměně mluvil autorův učitel Don Antonio. Ačkoliv rok 2012 si západní civilizace vyložila podle svého omezeného vnímání jako konec světa, tak pro Inky představuje toto období zvané pachacuti období převratů.

Předposlední pachacuti probíhalo v době, kdy do Jižní Ameriky dorazili kolonizátoři, a celá kultura byla zničena. V roce 2012 se svět podle této pověsti vrátil zpět na správnou stranu. Co se tedy po tomto roce děje?

„Přestože proroctví zmiňují také možnost zkázy, ve skutečnosti slibují počátek pokojného milénia, které přichází po období chaosu. Pro šamany je ještě podstatnější, že proroctví hovoří o trhlině v samotném předivu času, otevřeném oknu do budoucnosti, kterým vstoupí nový lidský druh. Don Antonio říkával, že homo sapiens vymřel a v tomto okamžiku se na planetě rodí nový člověk – homo luminus. Je zajímavé, že můj mentor věřil, že se evoluce odehrává napříč generacemi a ne po generacích, tak předpokládá biologie. Znamená to, že ti noví lidé jsme my sami. Jste ti, na které jsme čekali. Otázkou není, zda je možné udělat kvantový skok k tomu, kým se stáváme, ale spíše zda se k tomu odvážíme.“

Další popis, jinými slovy, je v knize Dolores Cannon s názvem Tři vlny dobrovolníků a Nová země. „Představte si auto, které má starou karoserii. Je to pořád to stejné staré auto, kterým jste jezdili. A pak do něj instalujete nový motor. A najednou to auto bude mít jiný výkon, přestože vypadá stejně. A pak dostanete ještě další motor, tak jej nahradíte. A auto jezdí rychleji a rychleji, a jasněji a chytřeji. A pak, než si to uvědomíte, začne auto fungovat tak dobře, že se začne karoserie měnit. Je to jako by energie nového motoru začala reformovat karoserii. A než se nadějete, změní se kára na sportovní auto. Nádherné, nablýskané, atraktivní vozidlo. A o tom to je. Energie, které do něj vstupují, mají schopnost vozidlo transformovat. A začne fungovat jinak. Bude vypadat jinak.

Buňky těla, vibrace těla se mění, přizpůsobují se vibracím přicházející energie. A fyzické změny budou následovat. Tělo se změní a bude světlejší. A přichází mi, že budete vypadat vyšší. Neznamená to, že budete vyšší. Ale energie zevnitř se nějak zviditelní navenek. A proto bude tělo vypadat vyšší, protáhlejší, hubenější. A průhlednější.“


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 12:47 16. 3. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog