fbpx Návštěva silového místa v Panenském Týnci - Šamanka z města

Návštěva silového místa v Panenském Týnci

Nedávno jsem toto krásné místo navštívila a rozhodla jsem se k němu napsat i příspěvek. Nebudu sem dávat informace, které najdete na Googlu, ale spíš svou osobní zkušenost.

Toto silně léčivé místo si mě volalo někdy od jara, ale až nyní se události poskládaly tak, že jsem mohla jet. Jak kdyby se mi uvolnila cesta. Městys, což je titul Panenského Týnce, byl mnohem menší, než jsem čekala, takže k nedostavěnému chrámu to bylo od autobusové zastávky pouze pár kroků.

Po příchodu do parku vedle chrámu na mě padl nesmírný klid. Před vstupem do prostor jsem si udělala krátké dechové cvičení a vdechovala bílou energii do středu hrudi se záměrem a prosbou otevřít se léčení a informacím, které si z místa můžu odnést. Pak jsem požádala o vstup do prostoru. Když jsem cítila, že můžu, tak jsem vstoupila do prostor chrámu. I když nejsem úplně energetik, cítila jsem teplo hlavně v oblasti 2. čakry a bylo to opravdu příjemné. (I kvůli tomu, že jsem trubka, podcenila počasí a zbytek těla solidně mrznul!) Nedošlo k žádné komunikaci mentální ani vizuální, což je obvykle způsob, jak přijímám informace na podobných místech. Nechtěla jsem na to tlačit a tak jsem si vychutnávala pocit, jaký jsem měla.

Pak jsem do sebe hodila oběd a šla se podívat na nedaleký hřbitov. Jako naivní pražák jsem na místě očekávala nějakou hipsterskou kavárnu pro podobné ezo lidi, co místo navštěvují. V okolí byl ale jenom jeden penzion, takže jsem se neplánovaně vracela do Prahy docela brzy.

Ještě další dny po návštěvě mi ale v klidných momentech běhaly hlavou vize z různých obřadů a rituálů, které lidé prováděli různě po světě, a byl mi vysvětlován jejich smysl. Nějaké pohybové části mi pro změnu „docvakly“ až na józe a informace se spojily. Tím chci říct, že plno informací vám „doteče“ až po návštěvě takových míst, nebo kurzů, léčení, meditací, vizí. Nemusíte vnímat všechno v jeden okamžik, protože je to taková síla, že byste to stejně nepobrali.


Kategorie: Práce se spojenci, S láskou k sobě

Publikováno: 11:35 28. 10. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog