fbpx Knižní tip: Rozhovor s andělem - Šamanka z města

Knižní tip: Rozhovor s andělem

Je tu další z mých nepravidelných knižních recenzí. Tentokrát o knížce Rozhovor s andělem od autorky Inelie Benz, kterou můžete znát i z jejich YouTube programů, nějaké rozhovory jsou přeložené do češtiny.

Inelia je od dětství nesmírně vnímavá osoba s mnoha dary. O všem povídá poutavě, srozumitelně, a proto jsem se na knížku těšila. Jak název napovídá, jedná se o knihu rozhovorů s jedním z jejich průvodců – archandělem Gabrielem. Dohromady je v knize 9 rozhovorů, které probíhají na různých místech, v hmotném i nehmotném světě.

V knize je popsáno, jak nás andělé mohou slyšet, jaký je jejich původ, jak vlastně pracují a jaké jsou jejich formy. Plno věcí mi v knize zapadlo a konečně jsem našla slova pro svoje vjemy. Jako příklad tady dávám část rozhovoru o lidském utrpení a traumatech. Přesně takhle jsem to vnímala já, byť se většinou v ezo světě mluví o tom, jak se náročnými situacemi duše učí. Ne, utrpení z nás lepší bytosti nedělá.

Pak jsou pasáže, kdy se už Inealia dostává do takové hloubky, kde lidská slova a popisy nestačí. To pak vyžaduje i soustředění a opakované čtení jednotlivých odstavců, než se do toho člověk aspoň trochu dostane. (Tedy, samozřejmě je to individuální, tohle byl můj případ.)

Avšak díky tomu, že je kniha relativně skromná (necelých 200 stran, malý formát) tak se v tom všem čtenář „nezadusí“ a dostane tolik informací, kolik je třeba. Knihu jsem měla půjčenou z knihovny, ale plánuji, že v budoucnu si ji pořídím i jako stálici do své knihovny.


Kategorie: Duše a my, S láskou k sobě

Publikováno: 10:42 29. 5. 2023

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog