fbpx Kam jde pozornost, tam jde energie? A vážně to stačí? - Šamanka z města

Kam jde pozornost, tam jde energie? A vážně to stačí?

„Kam jde pozornost, tam jde energie,“ slýchám v duchovních kruzích pořád. Často mi přijde, že to řekne někdo, kdo je tak trochu na obláčku a dělá, že není součástí tohoto světa jako celku. Jasně, v rámci nějakého fungování to tak funguje – osekám všechno zbytečné, co mě zdržuje na mé cestě za snem, záměrem, růstem, naplněním, a jdu si vlastní cestou. Do téhle chvíle je to přínosné a samozřejmě velmi léčivé. Ale dá se uplatňovat ve všech oblastech? To si nemyslím.

Zlo si může nerušeně růst

Často je to jenom výmluva pro to, aby se člověk nemusel zabývat tím „ošklivým“ co ho obtěžuje, co nechce vidět. „Budu se soustředit jenom na to hezké, aby to ošklivé nemělo moji energii a nerostlo.“ Jenže ono roste. Pomalu, nerušeně, plíživě. Nejde zavírat oči nad tím, co se děje. Když si nevšímáme zla (a ano, budu používat tyhle termíny, pořád žijeme v dualitě, takže s použitím dobra a zla nemám problém), tak si může hezky v klidu a pohodě růst. Zvětšovat se, až najednou, ani nebudeme vědět jak, převezme kontrolu.

 Tak, jak to vidíme teď. Asi nejlepší příklad je aktuální zákaz potratů, V Polsku, v USA, pomalu na Slovensku a možná v budoucnu u nás. Touha neustále ovládat lidi, komunity. Stačí chvilka nepozornosti a zlo se znovu cpe stále výš. Dlouhá léta se tady všichni smáli fanatickým spolkům jako Hnutí pro život nebo Aliance pro rodinu. Že to jsou neškodní katolíci, kteří jsou všem pro smích. Jenomže realita je taková, že členové těchto spolků, kteří chtějí omezovat naše práva, jsou aktuálně poradci politiků. Bohužel je potřeba věnovat energii i odhalování zla, vytáhnout ho z díry a konfrontovat. Prosvítit ho. Tím, že budeme dávat pozornost jenom věcem, které nám dělají radost, nezajistíme zaniknutí toho temného.


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 20:45 28. 6. 2022

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog