fbpx Jak zjistit svoje poslání? - Šamanka z města

Jak zjistit svoje poslání?

Je určitě mnoho způsobů, jak najít svoje životní poslání. Někdo se v určité činnosti najde náhodou, jiný má jasno už od dětství. Jenomže co když zatím marně pátráte a nevíte, jakým směrem se vydat?

Skvělým ukazatelem je ZÁVIST. Přesně tak… Tahle „ošklivá“ vlastnost, kterou si pořád zakazujeme, cítíme se kvůli ní špatně a nemluvíme o ní. Ponoření se do vlastní závisti je jedním ze skvělých ukazatelů toho, co vlastně chcete sami dělat.

Co ostatním závidíte?

 Můžete jejich činnost shazovat, zesměšňovat ji, nebo předstírat, že vás tito lidé nezajímají…  Ale někde hluboko pořád víte, že chcete dělat, co oni. Doufáte v to. Představuje si, jak byste danou činnost, službu nebo výrobky dělali vy. Co byste dělali jinak? Proč byste byli lepší?

A teď přichází čas si položit náročné otázky:

Proč nemůžu dělat to, co oni?

 Co mi brání se pustit na stejnou dráhu? Jaké mi to spouští strachy?

Jsou ty bloky moje? Nebo třeba od rodiny, která se podobnému způsobu života vysmívala, opovrhovala jím nebo se jinak vymezovala?

Co mi brání v tom opustit závist a nechat se inspirovat?

Jak by vypadal můj den, kdybych se takovou práci vykonával/a?

 Zkoumejte na chvíli závist, i když je to nepříjemné a necítíte se v tom dobře. Závist je úžasná průvodkyně a učitelka. Podívejte se na ní pořádně a budete překvapeni.

Přivítám, pokud se bude text šířit a dostávat dál. Avšak prosím o zachování původního změní, mého autorství a také odkaz na webové stránky samanka-z-mesta.cz

Děkuji, Martina Gita Pašingerová


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 8:54 19. 11. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog