fbpx Jak zjistit svoje poslání? - Šamanka z města

Jak zjistit svoje poslání?

Je určitě mnoho způsobů, jak najít svoje životní poslání. Někdo se v určité činnosti najde náhodou, jiný má jasno už od dětství. Jenomže co když zatím marně pátráte a nevíte, jakým směrem se vydat?

Skvělým ukazatelem je ZÁVIST. Přesně tak… Tahle „ošklivá“ vlastnost, kterou si pořád zakazujeme, cítíme se kvůli ní špatně a nemluvíme o ní. Ponoření se do vlastní závisti je jedním ze skvělých ukazatelů toho, co vlastně chcete sami dělat.

Co ostatním závidíte?

 Můžete jejich činnost shazovat, zesměšňovat ji, nebo předstírat, že vás tito lidé nezajímají…  Ale někde hluboko pořád víte, že chcete dělat, co oni. Doufáte v to. Představuje si, jak byste danou činnost, službu nebo výrobky dělali vy. Co byste dělali jinak? Proč byste byli lepší?

A teď přichází čas si položit náročné otázky:

Proč nemůžu dělat to, co oni?

 Co mi brání se pustit na stejnou dráhu? Jaké mi to spouští strachy?

Jsou ty bloky moje? Nebo třeba od rodiny, která se podobnému způsobu života vysmívala, opovrhovala jím nebo se jinak vymezovala?

Co mi brání v tom opustit závist a nechat se inspirovat?

Jak by vypadal můj den, kdybych se takovou práci vykonával/a?

 Zkoumejte na chvíli závist, i když je to nepříjemné a necítíte se v tom dobře. Závist je úžasná průvodkyně a učitelka. Podívejte se na ní pořádně a budete překvapeni.

Přivítám, pokud se bude text šířit a dostávat dál. Avšak prosím o zachování původního změní, mého autorství a také odkaz na webové stránky samanka-z-mesta.cz

Děkuji, Martina Gita Pašingerová


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 8:54 19. 11. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog