fbpx Co mi dala práce s předky? - Šamanka z města

Co mi dala práce s předky?

Ještě tolik nocí od Dušiček neuběhlo, abych mohla zhodnotit svoji celkovou půlroční práce s rodem a předky. Na druhou stranu jsem se v posledních týdnech naučila, jak moc je v celém procesu léčení a braní si zpět své síly důležité dělat malé krůčky. Takže tady je jeden z těch střípků, který mi práce s předky přinesla.

Někomu se to bude připadat povrchní, ale mě to dlouho bralo dost energie. Ještě donedávna jsem totiž často řešila tvar svého obličeje. A to hlavně to, jak nejvíc zakrýt to, že je široký a mám opravdu výrazné kosti. Nechávala jsem si vlasy dopředu a zkoušela různé triky na optické zúžení.

Během Dušiček jsem se u rodičů podívala na staré rodinné fotografie a viděla opět svoji babičku a poprvé prababičku. Vypadáme jako přes kopírák, včetně typicky širokého obličeje. A najednou jsem začala být fakt upřímně pyšná, že vypadám jako tyhle úžasné ženy a nesu jejich geny. (Hlavně moje prababička vypadá jako total badass.)

A co si z toho vzít? Práce s předky vás může posunout i ve směrech, kde jste to vůbec nečekali, přinést vám nový pohled na věc a větší sebepřijetí.


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 11:49 9. 12. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog