fbpx Co když nám nejde sebeláska? - Šamanka z města

Co když nám nejde sebeláska?

sebeláska

Výzva k sebelásce na nás útočí ze všech stran jako esence a jediná možnost spokojenosti. Až se někteří paradoxně stresují z toho, že se nemají dostatečně rádi a nikam se bez sebelásky neposunou.

Pro mnoho lidí je to stále abstraktní pojem, který si nedokážou zhmotnit ve svém životě.

Pro jiné to znamená výzvu k nakupování nebo přihlášení na různé kurzy. Sebeláska nemusí znamenat jenom to, že si nakoupíte drahou kosmetiku a jídlo, abyste se mohli rozmazlovat. Na cestě k sebelásce nemusíte vymetat desítky víkendových kurzů seberozvoje.

Sebeláska může znamenat úplně jednoduché věci:

Zkrátka se nestresujte tím, že zatím sami neznáte natolik, abyste si mohli dopřávat sebelásku spontánně. Je to dlouhý léčebný proces, díky kterému se mnohé naučíte. Nesnažte se ho uspěchat a raději si užívejte cestu.


Kategorie: S láskou k sobě

Publikováno: 12:34 7. 4. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog