fbpx 5 nejčastějších dotazů ohledně online semináře Sám sobě šamanem - Šamanka z města

5 nejčastějších dotazů ohledně online semináře Sám sobě šamanem

Pořád zvažujete, zda-li je pro vás online seminář Sám sobě šamanem dobrá volba a pomůže vám se začátkem vaší šamanské praxe? Tady jsou nejčastější dotazy a odpovědi na ně:

1. Na jak dlouho budu mít do semináře přístup?

Přístup není nijak omezen. Můžete se k semináři vracet tak dlouho, dokud budou fungovat moje webové stránky. Nicméně je přístup omezen na dvě zařízení, ze kterých se můžete připojit.

2. Budu na semináři sám/sama?

Ano, seminář je pro vaši osobní praxi. S jinými účastníky se tam nepotkáváte.

3. Je seminář individuální a osobní?

Nikoliv, díváte se na nahrané úvodní video s přednáškou, kde se dozvíte všechny informace potřebné k praxi. Poté sami provádíte šamanské cesty podle toho, jak máte chuť a čas. Pokud budete chtít individuální setkání a konzultaci, můžete si ji k semináři připlatit, nebo se poté domluvíme individuálně.

4. Kolik času mi seminář zabere?

Úvodní přednáška má dvě hodiny, rozvržení vašich šamanských cest je individuální, přičemž vždy doporučuji alespoň 10-20 min přestávky mezi jednotlivými cestami. Někdo si na seminář vyhradí celý den, někteří klienti preferují rozložení do dvou dnů.

K šamanským cestám se můžeme vracet a vždy se pak dostanete o něco hlouběji a dál. To, že máte neustále k dispozici, je jedna z největších výhod semináře.

5. Zvládnu seminář sám/sama bez osobního vedení?

Někdo preferuje osobní setkání, pro jiné lidi je příjemnější a klidnější online forma. Často mi ale píšou lidé, kteří se z časových, osobních, či jakýkoliv jiných důvodů, nemohou dostat do Prahy na osobní seminář. Bojí se ale, že online formu nezvládnou.

Já věřím, že online forma je zvládnutelná. V úvodní přednášce mluvím nejen o silových zvířatech, duchovních učitelích či světech podle tradičního šamanského rozdělení, ale především o praktické stránce šamanského cestování. Dala jsem dohromady všechny informace ze svého studia, ze své praxe a všech dotazů a připomínek klientů z osobních seminářů.

Troufám si říci, že komplexnější informace o technice šamanského cestování jinde na českém trhu nenajdete. To vše vysvětleno lidsky a jednoduše. Mluvím o všech možných blocích, které vás mohou u šamanského cestování potkat, a rovnou poskytuji řešení. Nemusíte se tedy bát, že online formu nezvládnete.

Doufám, že vám tyto odpovědi pomohly a uvidíme se virtuálně na semináři. Já i duchové se na vás už těšíme!

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog