fbpx Tipy na low-cost lapač snů - Šamanka z města

Tipy na low-cost lapač snů

Chcete vyrobit lapač snů pro sebe nebo pro svoje blízké? Tady je praktický tip, jak ušetřit a ještě se cítit jako zero waste hero.

Víte, jak se u silnic válí takové ty stříbrné poklice od kol? Když ji otočíte, uvnitř najdete připevněnou obruč. Tu vyrvěte a máte kruh na lapač i s držátkem zadarmo. Někdy se kovový kruh trochu ohne, ale dá se vytvarovat zpět. Když se ohne až moc, nechávám si takové kruhy na výrobu lapačů pro lesní duchy, a v přírodě jim je nechávám jako dárky. (Aspoň je pak lidé méně berou, když nejsou dokonalé.) Když už lapač doslouží a přestane vypadat dobře, tak si ho vezmu domů a předělám, ať po mě nezůstává v lese nepořádek.  

Nejlepší doba sběru poklic: Když si řidiči nechávají měnit pneu (letní za zimní, zimní za letní). Mechanici to často špatně utáhnou a může nastat poklicobraní.

Další tipy na low-cost lapač snů:

Ozdoby ze záclon. Výroba se @zelena_carodejka

Když začnete lapač vyrábět, vplétejte do něj svůj záměr. Poproste své silové zvíře či další spojence a průvodce, ať vám pomůžou lapač nabít svou silou. Pusťte si příjemnou hudbu, nebo přednášku na téma, které lapačem chcete řešit.

U zdobení se meze nekladou.

Přivítám, pokud se bude text šířit a dostávat dál. Avšak prosím o zachování původního změní, mého autorství a také odkaz na webové stránky samanka-z-mesta.cz

Děkuji, Martina Gita Pašingerová


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 12:21 28. 11. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog