fbpx Pozitivní práce s rodem a předky - Šamanka z města

Pozitivní práce s rodem a předky

Asi to známe všichni. Když se musíme podívat do rodu, tak obvykle proto, že nás nutí si něco vyřešit. Sledujeme různé bloky a programy napříč rodovou linií, různá stará zranění, opakující se závislosti, zdravotní problémy, finanční potíže…

Málokdo má potom chuť se s předky potýkat, když zrovna nemusí.

Jenže! Když pracujete s předky, tak nemusíte narážet jenom na těžká témata. Naši předci nám chtějí předat i to pozitivní-rady, léčení, informace. Chtějí vás podpořit, dodat vám sílu. Fandí vám, dohlížejí na vás.

Zkuste se na předky obrátit, když potřebujete pomoci. Nemusíte s rodovou linií pracovat jenom, když je něco špatně. Ptejte se vašich předků, pokud něco chcete vědět, můžete se nacítit na sílu rodu, spojit se s ní, když se cítíte sami a bezradní. Z vašeho rodu nepochází jenom zátěže a omezení, ale i síla, ochrana a světlo.

Podporují vás předci vzdáleni desítky a desítky generací.

Už teď je s vámi minimálně jeden předek, který na vás dohlíží jako anděl strážný. Je součástí vašeho „duchovního gangu“ stejně jako vaši průvodci a spojenci. A tenhle předek může být tak starý, že ho v rodinném albu nenajdete. Váš rod nejsou jenom lidé, které jste znali osobně nebo z vyprávění. Táhne se stovky let a tito předci vám mají co předat.

Pokud se chcete spojit s předkem, který vám může předat to, co aktuálně máte mít, poslechněte si mou meditaci.

A jestli cítíte, že potřebujete podporu svých předků a chcete se ponořit do práce s nimi intenzivněji, zvu vás na svůj seminář o práci s předky.


Kategorie: Práce se spojenci

Publikováno: 10:48 6. 10. 2021

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog