Šamanský silový balíček

Léčení duše je důležitá a častokrát náročná práce. Musíme hluboko do sebe a proces se odehrává v duchovní rovině. Jako odraz této práce nám může posloužit amulet či rituál.

Pokud se rozhodneme léčit či udělat zásadní změnu, je příjemné mít nablízku předmět, který nás bude posilovat a připomínat nám náš záměr.

Ostatně lidé nosili amulety a ochranné symboly od nepaměti. Posilovali je připomínali jejich pokrok. Dalším možným vyústěním rozhodnutí či transformačního procesu je rituál. Neděláme ho pro to, že od něj čekáme zázraky, ale na podporu naši práci, jako postrčení a utvrzení.

Já sama se ráda obklopuji silovými předměty a ptám se duchovních spojenců na rady a rituály. To je jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla vyrábět šamanské silové balíčky i pro ostatní.

Jak to funguje?

Vytvářím individuální balíčky na míru. Proto si nejdříve na začátku ujasníme, co chcete řešit a co od balíčku očekáváte. Na základě toho společně formulujeme záměr či otázku.

Na základě toho podniknu šamanskou cestu a zeptám se svých a vašich spojenců na radu. Jelikož se specializuji na přinášení síly a změny do života, mohla by vaše otázka začínat slovy:

„Kde najdu sílu k… (ukončení toxického vztahu, změně v práci, rychlejšímu uzdravení, zbavení se starých vzorců, ke smíření s rodičem, k překonání ošklivého rozchodu, k důležité debatě…)“

Co v balíčků najdete?

Cena

Šamanský silový balíček vytvořený přímo na míru stojí 300,-

Pokud máte pocit, že balíček by vám pomohl a zajímá vás rada duchovních spojenců, napište mi na email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak napište či zavolejte.

Telefon: 723 720 442
Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Blog