fbpx Runy a jejich příběhy - úvodní slovo - Šamanka z města

Runy a jejich příběhy – úvodní slovo

Já a runy

Runy mě fascinovaly už na základce, kde jsem si první sadu vyrobila pomocí skleněných korálků a černého laku na nehty. Pak jsem od těchto věcí na dlouhé roky upustila. Minulé léto se runy znovu ozvaly, že by se rády vrátily do mého života. Protože moje tempo je vražedné, tak jsem rok vybírala vhodné kameny. Některé jsou zpod Himalájí, jiné z Krkonoš, další od přátel, jiné z mého oblíbeného lesíka, kam chodím se psem a dalších míst.

Příběhy za runami

Na podzim 2019 jsem je studovala spíš teoreticky, teď chci každou pochopit hlouběji a zjistit, jaký příběh a energii si nese. Proto jsem spojence poprosila, aby mě s runami spojili pomocí mýtů, příběhů či pohádek, které tak miluju a léčivé příběhy píšu i pro své klienty. V těchto příbězích prosím nehledejte nic z oficiální mytologie, i když se postavy mohou prolínat. Tyto vhledy mají spíš nastínit atmosféru, pomoct se do runy nacítit.

Mě samotné pomáhají v pochopení a rozvíjení víc takové příběhy. Lépe se mi vše pamatuje, s runou se více ztotožním a pak si k ní lépe přiřadím informace z tradičního výkladu a efektivněji se mi s nimi pracuje. A také si je lépe pamatuji.

Pro ty, kteří s runami pracují, to může být příjemné zpestření. Protože se tu budou i tematicky jiné články, tak všechny informace najdete v sekci „Runy“ v pravém sloupci.


Kategorie: Runy

Publikováno: 13:13 3. 7. 2020

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Online seminář

Blog