fbpx Zelená čarodějka - Šamanka z města

Zelená čarodějka

Markéta Zelená čarodějka je moje dlouholetá kamarádka. Kromě veganství nás postupně začal více spojovat zájem o duchovní rozvoj. Ač každá jdeme trochu jinou cestou, tak (a možná díky tomu) se můžeme neustále inspirovat a po setkání s ní se vždy cítím uvolněnější, klidnější a připravena dělat velké věci.

Markéta má úžasné napojení na bylinky, na Zemi, ale i dívá se často i ke hvězdám a podle nich a různých planetárních cyklů sbírá byliny, míchá je na čaje, vykuřovadla a tvoří.

Kromě léčivých bylinných směsí a vykuřovadel u ní najdete i svíčky, různé sety k oslavám kola roku a zkrátka všechno, co si zrovna zamane vytvořit.

Markéta má svůj blog a najdete jí na Instagramu s výrobky Zelená magie či na jejím osobním účtu Zelená čarodějka.  

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog