fbpx Ivana Jaitnerová - Šamanka z města

Ivana Jaitnerová

Kineziologie byla moje první terapie vůbec. Na doporučení dobré kamarádky jsem navštívila Ivanu Jaitnerovou a během následujících měsíců jsem návštěvu několikrát zopakovala. Vždy to stálo za to a já odcházela s novým poznáním.

Velmi mi pomohla a dokázala se dostat k jádru mých bloků. Trpělivě mě vyslechla, byla mi mentorkou a nesmírně mě, jako jedna z prvních, povzbudila na mé šamanské cestě.

V rámci své praxe používá i vykládací karty a míchá Bachovy esence, takže odcházíte vybaveni kapkami a dalším poznáním navíc.

Doporučuji se podívat na její webové stránky a v rámci spolupráce jsem s paní Ivanou dělala i rozhovor, který najdete v tomto odkazu.

Spojení

Pokud se mnou chcete šamanovat, tak mi napište na email.

Email: konzultace@samanka-z-mesta.cz

Přihlaste se
k odběru

Online seminář

Napsali o mně

5.0
Na základě 11 recenzí
powered by Google
Matěj Čihák
Matěj Čihák
13:06 05 Mar 23
Martina je skvělá! Pokud se zajímáte o šamanismus a chcete se v něm rozvíjet, můžete navštívit její semináře. Nebo pokud jako já řešíte nějaké osobní problémy a hledáte propojení s duchovním světem, můžete zajít na šamanské léčení. Je to jedna z věcí, které mi pomohli a pomáhají na mojí cestě. Díky! *
Tina Hudečková
Tina Hudečková
10:54 15 Feb 23
Moc krásný zážitek, děkuji za nalezení toho co jsem nalézt potřebovala.
Dani 17
Dani 17
20:27 27 Aug 22
Mohu Marti jen doporučit. Úžasná duše... je hrozně fajn. Byla jsem na dvou kurzech co byli peckovní a užila jsem si to... rozhodně mi to mnohé dalo. Já musím říct že jen doufám a to bude asi tak pořád, že se naše cesty znovu střetnou... snad je to vzájemné u mě určitě. Mohu jen doporučit je to nezapomenutelné-ta energie... nádhera. Děkuji!!!♡🦌
Zobrazit všechny recenze
js_loader

Blog